Shiba Laufeyson

Go down

Shiba Laufeyson

Pisanie by Shiba on Sob Mar 15, 2014 10:29 am

Imię : Shiba
Nazwisko : Laufeyson
Wiek: 26 lat
Rodzina: Jego jedyną rodziną jest Ojciec z którym nie utrzymuje kontaktu od lat.

Wygląd: Shiba liczy sobie 180 cm wzrostu. Gdyby tylko było to możliwe, zmusił by matkę naturę i swoje geny do tego by jego wzrost sięgał 190 cm. Ciemno zielone oczy Shiby potrafią być zdradzieckie. Bacznie obserwują otaczający go świat. Kiedy spojrzy w twoje oczy masz wrażenie, że chce dotrzeć do najmroczniejszych zakątków twojej duszy. Uwielbia świdrować kogoś tym spojrzeniem. Jego usta są drobne i przeważnie ściągnięte w wąską linię . Czasami można zobaczyć jak się uśmiecha lecz jest to wredny uśmiech. Jego brązowe, wpadające w czerń lekko falowane włosy sięgają do ramion co czasem nadaje jego twarzy bardziej demoniczny wygląd.

Charakter:
Shiba ma wredny charakter. W sumie, czemu nikt tego nigdy nie wiedział. Jego matka umarła przy porodzie. Jak to lekarz stwierdził „poród był przyczyną zgonu”. Wychowywał go ojciec, którego bardziej interesowało wszystko inne niż syn. Ale to dobrze jak to stwierdził kiedyś Shiba, to dodało mu siły. Jest człowiekiem niedostępnym, w sumie nie było osoby, która by go kiedykolwiek kochała. Tak we wszystkich wzbudzał równą sobie nienawiść. Pławił się w niej jak w złocie. Na tej nienawiści wrobił sobie zdanie o innych ludziach. Ktoś musiał by być kompletnym wariatem by doszukiwać się w nim ludzkiego serca. A jednak i on takowe posiada. Jest ono ukryte wgłębi jego czarnej duszy. Jest dwulicowy. Ciężko też zdobyć jego zaufanie. Jest tym samym bardziej nie ufny. Kontakty z ludźmi traktuje, jako interes, dzięki któremu coś zyska nie dając nic w zamian. Potrafi być wrednym i dwulicowym su.....m, jeśli tylko tego chce. Uwielbia się znęcać nad słabszymi. Nie uznaje autorytetów. Sam dla siebie jest Panem i władcą. Ma dobry zmysł obserwacji. To czy chcesz go poznać zależy tylko od ciebie.

Wady: zbyt dużo by je wszystkie wymieniać.

Zalety; Jeżeli ktoś jakąś znajdzie .
Historia: Kiedyś była sobie pewna piękna kobieta i równie przystojny mężczyzna. Doczekali się potomka. Niestety kobieta przy porodzie zmarła. Ojciec po śmierci swej ukochanej żonie powierzył malca opiekunką i nianią, a sam popadł w wir pracy. Kiedy mały chłopiec dorastał bardzo przypominał jego ukochaną żonę. Przez to trzymał go od siebie na dystans. Powoli zabijając w małym dziecku miłość. Niania też nie była osobą, która była wylewna w uczuciach. Wiec z czasem mały Shiba stał się małą wredną istotą. Kiedy był nastolatkiem ukradł ojcu pewien projekt i powierzył go konkurencji. W ramach małej zemsty. Za co zainkasował też sporą sumkę pieniędzy. Wtedy też wyprowadził się z domu i zamieszkał w pięknym apartamencie. Jego cele życiowe to zemsta na ojcu. Poszukiwanie swojego miejsca w świecie. Stara się być zawsze we wszystkim najlepszy osiągając to różnymi sposobami. Czasami nie do końca legalnymi.
Miejsce zamieszkania: Apartament
zainteresowania: Interesuje go wszystko co ma związek z władzą.
Zawód: biznesmen
typ: Seme

Powrót do góry Go down

Re: Shiba Laufeyson

Pisanie by seimei on Nie Mar 16, 2014 10:54 pm

ZAAKCEPTOWANO.

+ możesz założyć sobie temat na mieszkanie.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach