~Welcome to our Yaoi Sekai~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Telefon Akiry

2 posters

Go down

Telefon Akiry Empty Telefon Akiry

Pisanie by Akira Pią Kwi 04, 2014 8:38 am

Model: SeeYou (komórka dostosowana do osób niewidomych)
Tapeta: brak
Dzwonek: zależnie od dzwoniącej osoby. W zasadzie dzwonka prawie nie słychać, bo telefon zaraz odczytuje na głos informację kto dzwoni

Kontakty:
-
Akira
Akira

Wiek : 25
Zawód : Uczeń 1C
Wygląd : Słodka buźka, brązowe włosy o nieco rudawym połysku, drobna postura. Chłopczyk w "grzecznych" ubrankach dobieranych przez mamusię.
Stan : Wolny, nieświadomy i cudownie niewinny chłopiec wychowywany "pod kloszem". Nieświadomy swojej orientacji seksualnej. Bardzo samotny i zagubiony w wielkim świecie, który dopiero zaczyna poznawać.

https://yaoisekai.forumpolish.com/t118-akira-takimoto

Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Gość Pią Kwi 04, 2014 2:31 pm

Na trafił na jego ogłoszenie przypadkowo. Szkołą wypożyczyła mu laptopa wraz z przenośnym Internetem do uzupełniania elektronicznego dziennika. Przeczytał owe ogłoszenie. Brzmiało dziwnie, ale postanowił na nie odpowiedzieć w sumie jak coś będzie nie tak to zawsze może zrezygnować.. Musiał też coś ze sobą zrobić i jakoś wziąć się w garść. Sięgnął po teflon, który dostał od Reya. Szybko wystukał wiadomość.
„ Witam nazywam się Ayase Amarnth. Chętnie podejmę się tej dorywczej pracy czekam na twój telefon”

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Akira Pią Kwi 04, 2014 6:22 pm

Kiedy usłyszał, że dostał wiadomość, aż podskoczył. Telefon odczytał mu ją, a Akira aż otworzył oczy ze zdziwienia.
Ayase Amaranth. Czy tak przypadkiem nie nazywa się nasz nauczyciel biologii? A co jeśli to on? To właściwe by uczeń zatrudniał własnego nauczyciela? Choć właściwie to nie praca tylko jednorazowe zlecenie, bez żadnej umowy… Właśnie. Tylko płacę mu. Czy to nie zostanie uznane za jakąś formę łapówki czy coś w tym stylu? A może to w ogóle nie on? Może to zbieżność nazwisk? Nie pamiętam za bardzo jego głosu. Wiem, że biolog ma na sobie taki słaby zapach mentolowych papierosów. Dość charakterystyczny, bo sam chyba nie pali… Cóż, dowiem się czy to on dopiero gdy się spotkamy.
Akira zabrał ksiązkę, wszedł do domu i dopiero w swoim pokoju oddzwonił. Poczekał aż rozmówca podniesie słuchawkę.
-Dzień Dobry. Mam na imię Akira. Odpowiedział Pan na moje ogłoszenie. Byłby Pan w stanie zjawić się u mnie w ciągu godziny? Zalezy mi trochę na czasie.
Podał jeszcze adres i poprosił by po dotarciu na miejsce nie wchodzić na podwórze tylko zadzwonić domofonem przy bramce i przedstawić się gdy odbierze.
Akira
Akira

Wiek : 25
Zawód : Uczeń 1C
Wygląd : Słodka buźka, brązowe włosy o nieco rudawym połysku, drobna postura. Chłopczyk w "grzecznych" ubrankach dobieranych przez mamusię.
Stan : Wolny, nieświadomy i cudownie niewinny chłopiec wychowywany "pod kloszem". Nieświadomy swojej orientacji seksualnej. Bardzo samotny i zagubiony w wielkim świecie, który dopiero zaczyna poznawać.

https://yaoisekai.forumpolish.com/t118-akira-takimoto

Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Gość Pią Kwi 04, 2014 6:40 pm

Odebrał telefon. Poczekał spokojnie aż chłopak wszytko powie.
- ta będę za niecałą godzinę. Do zobaczenia.
Powiedział to bardzo łagodnym chodź gdzieś w głębi smutnym głosem. Rozłączył się .

Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Shon Marks Czw Kwi 17, 2014 8:32 pm

Ledwo wyszedł z nowego miejsca pracy, a już wyjął swój telefon. Zatrzymał się pod jednym z drzew przy boku chodnika, żeby nie przeszkadzać ewentualnym przechodniom. Jego dłonie lekko zadrżały z emocji. Cieszył się z tego numeru i bardzo chciał już zadzwonić, choć jednocześnie bał się reakcji chłopaka. Czy nie uzna go za namolnego? Czy w ogóle zechce z nim rozmawiać?
Wybrał numer i patrzył przez chwilę na swój telefon, zanim wcisnął zieloną słuchawkę i przyłożył telefon do ucha.
Wyszedł od chłopaka zaledwie wczoraj i już wydzwania. Czuł jednak, że nie wytrzyma kolejnej nocy gapienia się w wyświetlacz.
Kiedy tylko chłopak odebrał, odezwał się tonem, zdradzającym lekkie zestresowanie.
- Akira? Mam nadzieję, że ci nie przeszkadzam... po prostu chciałem... jeśli znajdziesz chwilę to chciałbym zaprosić cię do siebie.
Urwał, odruchowo wbił wzrok w płytki chodnika pod stopami. Czuł się dziwnie, jednocześnie bardzo nie chciał odpuścić tej znajomości.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Akira Czw Kwi 17, 2014 9:12 pm

Tego dnia Akira był już spokojniejszy. Wczoraj na tyle zamyślił się na temat Shona, że nic nie zapamiętał z słuchanego audiobooka, więc włączył go też dziś, tym razem wysłuchując prawie do końca. Zostały mu dwa rozdziały kiedy zadzwonił telefon. Pilotem wyciszył telewizor, do którego było podłączone dvd z płytą. Odczekał aż automat poinformuje go kto dzwoni, a następnie uśmiechnął się z zadowoleniem i odebrał.
-Dzień dobry. Nie przeszkadzasz mi, mam odrobione lekcje i jestem przygotowany, musze tylko pozmywac naczynia i do dwudziestej pierwszej wrócić do domu. Za chwilę wstawię zmywarkę i właściwie mam czas wolny, tylko wiesz, musiałbyś jakoś po mnie przyjść. Jestem sam w domu i nie trafię do akademika… -stwierdził po czym przygryzł nieco nerwowo wargę. Był ciekaw czy Shon znajdzie dla niego aż tyle czasu by po niego przyjść a pozniej jeszcze go odprowadzić
Akira
Akira

Wiek : 25
Zawód : Uczeń 1C
Wygląd : Słodka buźka, brązowe włosy o nieco rudawym połysku, drobna postura. Chłopczyk w "grzecznych" ubrankach dobieranych przez mamusię.
Stan : Wolny, nieświadomy i cudownie niewinny chłopiec wychowywany "pod kloszem". Nieświadomy swojej orientacji seksualnej. Bardzo samotny i zagubiony w wielkim świecie, który dopiero zaczyna poznawać.

https://yaoisekai.forumpolish.com/t118-akira-takimoto

Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Shon Marks Czw Kwi 17, 2014 9:25 pm

Na słowa chłopaka uśmiechnął się szeroko i... po prostu poczuł się cholernie radosny. Chłopak chce się z nim spotkać, zobaczyć jeszcze, być przy nim. Rozmawiać z nim. Nie uznał go za dziwaka, nie wystraszył się go.
- Będę pod twoim domem za kilkanaście minut. Narazie. - odpowiedział z wyraźnym zadowoleniem i rozłączył się.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Akira Czw Kwi 17, 2014 9:33 pm

-Zadzwoń kiedy będziesz- rzucił jeszcze choć nie miał pewności czy rozmówca go słyszał czy już nie. Denerwował się trochę przed pójściem do zupełnie obcego miejsca a jednocześnie ekscytował. Po rozmowie z Shonem z jakiegoś powodu chciało mu się śmiać. Zamiast tego uśmiechnął się szeroko i przygryzł wargę co musiało wyglądać nieco figlarnie. Na szczęście nikt go w tej chwili nie widział. Popędził na dół pozbierać naczynia po obiedzie i wstawić je do zmywarki, włączył urządzenie a później popędził do swojego pokoju by przebrać się szybko. Był dziś w ogrodzie, więc nie miał pewności czy przypadkiem gdzieś się nie pobrudził. Ubrał więc na wszelki wypadek czyste spodnie i jasną, łososiową bluzkę ze złotymi wzorami którą ostatnio kupił. Nie nosił jej jeszcze do szkoły ze względu na jasny kolor, który w mniemaniu Akiry mógł być zbyt odważny, ale przecież Sensei mówił, że do twarzy mu w tej bluzce, więc wybrał właśnie ją. Nie chciał sprawiać wrażenia „sztywnego”
Akira
Akira

Wiek : 25
Zawód : Uczeń 1C
Wygląd : Słodka buźka, brązowe włosy o nieco rudawym połysku, drobna postura. Chłopczyk w "grzecznych" ubrankach dobieranych przez mamusię.
Stan : Wolny, nieświadomy i cudownie niewinny chłopiec wychowywany "pod kloszem". Nieświadomy swojej orientacji seksualnej. Bardzo samotny i zagubiony w wielkim świecie, który dopiero zaczyna poznawać.

https://yaoisekai.forumpolish.com/t118-akira-takimoto

Powrót do góry Go down

Telefon Akiry Empty Re: Telefon Akiry

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach