~Welcome to our Yaoi Sekai~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kącik Franka

2 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kącik Franka Empty Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 5:12 am

Jego mieszkanie było... spore. To słowo idealnie określało jego obecny dom. Rodzicom i tak nie podobał się fakt że mieszka w starej kamienicy, wytargowali że mu kupią mieszkanie akie jakie im się spodoba. Wiec kupili strych i mieszkanie pod nim. Dobry miesiąc zajęło zdobycie zezwolenia na połączenie ich. Przez co teraz Franki mieszka sam w sumie dwóch mieszkaniach. Nie przeszkadzało mu to. Wolał jedno duże tutaj niż wielki apartament gdzieś w centrum. Cisza spokój... I do tego całość urządziła jego siostra, czyli miło schludnie i przytulnie. No kto by się spodziewał. Ma jedna sypialnie dla siebie i dobre pięć dodatkowych pokoi gościnnych każdy inaczej zrobiony. Jak to mama usprawiedliwiła "Bo jak przyjedziemy do ciebie na święta..." I wszystko jasne. Każdy musi mieć swój. Miał ogromny salon z super wypasionym aneksem kuchennym (tylko po co skoro on nawet wodę umie przypalić) łazienkę na pietrze i jedną mała toaletę na dole. Niby wielkie a jak się wejdzie to się wydaje maleństwo. Ale ważne że można się czuć jak w domu. Przynajmniej Frank tak się czuje
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 8:50 am

Spokojnie poszedł tam gdzie on mieszka. O kazało się, że piętro nad wuefistą. Usłyszał jakieś głosy w środku. Nie przypominały ludzkich, ale ich nie rozpoznawał były zbyt nałożone na siebie. Czkał, że chłopak otworzy.
W głowie Hikaru rodziło się kolejce pytanie ile lat starsi, ale szybko odtrącił je szybko. Nie będzie go wypytywał tylko spokojnie zjedzą coś pożądnego i napiją się piwa. Ponoć po pijaku rozplątuje się język. Miał nadzieje, że nie wyzna iż był z uczniem ich szkoły. Dopiero w niej zaczął pracować.
Gdy tylko wszedł. Zobaczył psa, kota, ptaka i królika.
-Nie jedzą Ci kabli?-spytał z uśmiechem.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 10:02 am

W drodze ze sklepu do mieszkania namówił go by pili u niego. Miał tyle miejsca że w sumie nawet jakby coś się stało nie miałby nic przeciwko. Miał na myśli ubytki w mieszkaniu, nic więcej. Niepewnie otworzył drzwi. zaraz na głowie wylądował mu wielki biały ptak skrzecząc coś i dziobając mu włosy. Pies stanął jak wryty patrząc na intruza. Pokazał zęby. Frank nie zareagował, wiedział co się stanie. Kot wskoczył na najwyższą szafę i obserwował wszystko z góry. No i królik. królik wielkości kota który spokojnei kicał sobie w ich stronę - Spokojnie. nie okazuj strachu to cię nie zjedzą. A co do kabli... Chyba nie. Jak na razie wszystko działa - zaśmiał się cicho, zdjął buty i poszedł do kuchni
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 11:20 am

Pies. Tego się nie spodziewał. I to szczerze. Ten gostek miał prawie cały zwierzyniec. Zerknął na psa i podszedł spokojnie za nim do kuchni.
-W budynku chyba nie można trzymać psów i innych zwierząt-powiedział przypomniając sobie to coś co wisi przy drzwiach. -Na co masz ochotę?-spytał się go spokojnie. Ignorując jego psa, który cały czas na niego patrzył. Ten facet był uroczy i to bardzo. Czekał aż odpowie.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 12:47 pm

- Mam pozwolenie na zwierzaki - powiedział od razu. Rodzice chcieli wytoczyć przeciwko nie mu działo pod tytułem, ale tu nie wolno zwierząt. Szybko udało mu się zgasić ten argument. Wystarczyło ze obiecał ciszę, trochę gotówki i będzie pomagał z internetem w kamienicy z którym czasami były problemy, no i jeszcze trochę gotówki. Widział jak Kida zjeży sierść na karku tylko po to by zaraz uznać mężczyznę. Nie bał się go. Co oznaczało ze jest godnym przebywania w tym mieszkaniu. Głupiutki Kida. Westchnął cicho siadając na blacie
- W sumie mi to wszystko jedno. Co do jedzenia nie jestem zbyt wybredny, głównie przez kuchnię brata. Oboje mamy taki talent że... Um.. Szkoda gadać - Frank zaczął się zastanawiać dlaczego to powiedział. Nie przywykł do czegoś takiego. Wziął głęboki oddech i spojrzał na Hikaru
- Zrób coś na co ty masz ochotę i po problemie - papuga dalej siedziała mu na głowie skubiąc włosy bo jej właściciel nie poświęcał ej uwagi.
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 1:03 pm

-Jakbym słyszał moją matkę-stwierdził wyciągając mięso z reklamówki. Zaraz je opukał i trochę dał psu, a drugą małą zostawił dla kota.
-Jak się wabią?-spytał się nie patrząc na niego. Tylko ogarniał jego kuchnię. Zaraz znalazł to co chciał. Ciekawe po co komu taka kuchnia jak nie gotuje zawodowo?
Nastawił wodę, i zaczął robić wszystko automatycznie. W głowie miał wyliczone porcję zależności ile osób je. Teraz dwie więc od razu wyliczył porcję frytek. A kurczak, z którego robił nagetsy się już też smażył. Mimo pochodzenie Hikaru nie przepadał za tradycjną kuchnią. Lubił mało z niej potraw. Resztę zajmował się co znał i lubił. Miał nadzieje, że Frankowi zasmakują.
-Masz inne imię niż tu spotykam. Jesteś obco krajowcem?-spytał ni z gruchy ni z pietruchy. Zwykła ciekowość.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 1:15 pm

- Pies to Kida. Kot Caro. To coś co mam na głowie to Nico a króliczek to Gee - powiedział spokojnie i zaraz patrzył z zachwytem jak chłopak robi coś czego ten nigdy nie będzie umiał. No bo nei ma bata żeby się nauczył. Kuchnie taką miał bo i matka i siostra lubią gotować więc myślały o sobie urządzając to mieszkanie. Po chwili poczuł nieziemski zapach i już wiedział że dobrze że coś zje, zwłaszcza gdy tak pachnie.
- To skomplikowane - powiedział nie wiedząc jak prosto odpowiedzieć na to pytanie. Przecież jego rodzina jest pochrzaniona. A jego narodziny to już zwłaszcza
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 1:28 pm

-Ciekawe imiona. Ja jakoś nie przepadam za zwierzakami w domu-dał kotu i psu te kawałki kurczaka i pilnował. Zaraz wpadł na pomysł. -
Lubisz sos cząskowy?-spytał się znowu grzebiąc mu po kuchni. Wygląda jakby nie miał mu tego za złe. A raczej był zachwycony zapachem. Pokręcił trochę głową i zrobił ten sos, z jogurtu który kupił i tego cząsku co znalazł u niego. To będzie ciekawy wieczór.
-Skomplikowane to są nastolatki.-powiedział ze śmiechem wyjmując dwa talerze dla nich.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 1:33 pm

- No to moje imię jest jak nastolatek - zaśmiał sie cicho i dalej patrzył na to co robi. Caro zaraz przypałetał się zachwycony propozycją świeżego mięsa. Gdy zjadł oblizał pyszczek i zaczął się łasić do swojego pana co nie spodobało się Nico. I tak o to Hiakru mógł jako pierwszy, po za Frankiem, zobaczyć jak ptak ujeżdża kota. Frank to już widział tyle razy że nawet nie zareagował. Kida patrzył na to zdegustowany. Przynajmniej taka miał minę, jakby móił "Kurwa mamy gościa a wy się wygłupiacie"
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 1:43 pm

-Imię jak nastolatek? Nie wzbudzaj mojej ciekawości-powiedział i zaczął się głośno śmiać na tą scenę. Była bez cena. Ptak ujeżdzający kota?
-Aaaaa.... Miałem coś powiedzieć.... Już wiem to ptaszysko jest o ciebie cholernie zazdrosne mam rację-z samej obserwacji. Jak na boisku wystarczy obserować i ma się odpowiednią strategię. Zaraz położył oba talerze na stole i sztućce. Choć sam ich nie będzie używał.
-Dasz piwo?-spytał się myjąc ręce po tej zabawie z jedeniem i panierką.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 1:48 pm

- Aż tak cię kawi historia mego życia? - spytał nawiązując do imienia. Żeby wytłumaczyć mu pochodzenie musiałby się za bardzo otworzyć na niego. A ta opcja mu się nei podobała. Ześlizgnął się z blatu i usiadł przy stole. Nawet nie wiedział jak bardzo był głodny. Sam też po chwili zrezygnował ze sztućców. NA wzmiankę o piwie uśmeichnał się łobuzersko. Zniknął w salonie by po chwili wrócić z 0,7 - A może coś mocniejszego?
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 1:55 pm

-Moja historia życia jest nudna. Nawet moje porzucenie przez partnera jest oklepane-powiedział spokojnie otwierając swoje piwo.
-A nie dzięki. Może później-wyjaśnił i zaczął szamać. Naprawdę dobre mu wszyło. Zerknął na nowego znajomego widzać, że mu samakuję.
-Kiedy ostatni raz jedłeś coś normalnego a nie zupki chińskie. Jak je kupujesz wyglądasz jeszcze bardziej jak student.-ale taka prawda. Spokojnie zjadł swoje.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 2:00 pm

- Moja jest... hmm... gdyby nie rodzina tez byłaby nudna - powiedział odstawiajać butelkę na stół i sięgając po piwo. Zaraz zjadł wszystko co miał na talerzu i uśmeichnał się błogo
- To było pyszne. Dziękuję... Co do zupek.. Ostatnio jadłem coś normalengo z dobry miesiąc temu, ale ja nawet w liceum nie jadłem zbyt zdrowo. Tak jakoś wypadało. i nie jestem studentem. Mam 23 lata i już dawno ukończyłem studia
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 2:24 pm

-Jestem dwa lat starszy. Mam 25 lat-powiedział z uśmiechem. I sam dokończył swoje jedzenie i dopił piwo.
-Masz nienormalną rodzinę. Z jakiej pochodzisz że na nią trafiłeś?-spytał się zaskoczony tym co mówi chłopak. Tego się szczerze nie spodziewał. m
-Źle od samego pocżatku. Największy rozwój jest w liceum to by wyjaśniało czemu z ciebie takie chuchro.-wjaśnił mu wynosząc talerze. Ostało się coś dla Kidy i Caro. Znowu wrócił do stołu z dwoma piwami, które on kupił.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Pon Maj 05, 2014 4:22 pm

- Chuchro? Ej no... Aż tak ze mną źle wielkoludzie? - spytał pomijając napomknięcie o rodzinie. Przecież to nie istotne. Do puki tu nie przyjadą jest dobrze. A raczej nie przyjadą. No może Ren. Oczko w głowie rodziców, wujostwa i dziadków. Cudny chłopak. Spokojny, opanowany, sławny. Ta nie ma to jak mieć w rodzinie same sławy. Ojciec, matka, brat i siostrzeniec. A no i szwagier. Tragedia. Frank czesto się zastanawiał w kogo sie do cholery wdał. Przecież nikt nie był uzdolniony komputerowo. Zaraz złapał za piwo i pociągnął potężny łyk. Aż się skrzywił. Nie lubił alkoholu, ale na zły dzień czemu nie
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Pon Maj 05, 2014 4:30 pm

-W porównaniu do ciebie ja jestem górą mięśni-powiedział z uśmiechem. Sam się nie krzywił. Był samotny więc może spokojnie sobie po zapijać wszystkie smutki. Zerknął na coś co mnie wąchało. Był to królik wielkości kota.
-To miniaturka?-spytał się go spokojnie i podniósł zwierzaka. Króliczek obwąchiwał mu rękę i zaraz ją polizał.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Wto Maj 06, 2014 4:40 am

- Gee jest zwykłym królikiem hodowlanym - powiedział spokojnie odstawiajac butelkę i patrząc na niego. Śmiesznie wyglądał z tym wielkoludem na kolanach. Do Franka zaraz przyszedł Caro któemu udało się uwolnić od Nico. I teraz zadowolony wskoczył na kolana swojego właściciela
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Wto Maj 06, 2014 4:48 am

Dwa wielkoludy sie dobrały. Głaskał królika spokojnie a temu chyba się to podobało. Spokojnie go wygłaskał i znowu wziął łyka swojego piwa.
-Ale linieje-zobaczył ile ma tego wszystkiego na sobie. Dokładniej futra. No, ale nic na to nie poradzi przecież. Jest koniec zimy.
-Tak kochasz zwierzaki?-spytał się go i nie przesstawał głaskać królika. Chce przełamać tą jego skorupe.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Wto Maj 06, 2014 4:55 am

- Kocham. Są o wiele wierniejsze niż ludzie i nie zawodzą - powiedziała dając Nico kawałek kurczaka. Tak to była wszystkożerna papuga która właśnie usiadła na ramieniu swojego właściciela
- Będę musiał jeszcze wyjsc na spacer z Kida - mruknał pod nosem bardziej do siebie niż do niego. Sięgnął po piwo i upił kolejny łyk
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Wto Maj 06, 2014 5:01 am

-Musiałeś mocno się zawieść na człowieku. Skoro tak uważsz. I po części to prawda-powiedział biorąc królika w ramie. Miał ochote go wyczesać. Choć wiedział, że tego chyba się nie robi.
-To haskey. Moge go wyprowadzić. Troche się wmęczy.-chciał z nimi pobiegać.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Wto Maj 06, 2014 5:05 am

- Żeby to raz. nie ważne z resztą - powiedział i zaraz poszedł do salonu z kotem pod pachą, papugą na ramieniu i piwem w ręce. Rozsiadł się wygodnie na kanapie
- wiesz zastanawiam się kto kogo by wymęczył, ty jego czy on ciebie. To wytrzymała psina i ma masę energii - zaśmiał się cicho. Jak chce przełamac skorupe to troche mu to zajmie. Jedno piwo to za mało.
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Wto Maj 06, 2014 5:16 am

-Jestem byłym koszykarzem nic mnie nie złamie. No chyba, że kontuzja. Najwyzej wymęczmy się oboje-piszedł za nim z królikiem. Usiadł obok niego. Spokojnie pogłaskał psa za uchaem.
-Ale ty masz fajne futro-zaraz się do niego przytulił. Królik uciakł jak tylko usiadł na kanapie.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Wto Maj 06, 2014 6:05 am

- A to puchate coś jest z alaski. Brał udział w wyścigach zaprzęgu - pwoeidziała ze smeicheem widząc jak jego kochana Gee ucieka. No nic, ona ma dziwną fobię na punkcie kanapy. Frank nie miał pojęcia czemu, ale nawet do neij nie podchodziła, omijała ja szerokim łukiem jakby się bała że ją pożre
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Hikaru Okita Wto Maj 06, 2014 6:17 am

-Wiem. I jest bardzo puchate-stwierdził zanurzając nos w tym futrze. Zapach go nie odstaszał. Nie jest gorszy niz drużny koszykówki po ciężkim meczu w małej szatni.
-To co moge zabrac was na spacer?-spytał z uśmiechem. Przymknął oczy głaszcząc psa po boku. Zerknął na jego oczy za okularami.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Franki Wto Maj 06, 2014 6:27 am

Odwzajemnił spojrzenie i zaraz podrapał się po karku w miejscu gdzie miał tatuaż - Jeśli nie bedzie to dla ciebie problemem to w sumie czemu nie. Możemy iść. Wezmę też Nico. Ostatnio strasznei nudzi sie w domu - powiedział widząc jak papuga znowu ujerzdża kota. Uśmeichnał się lekko
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Kącik Franka Empty Re: Kącik Franka

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach