Akarai Reito

Go down

Akarai Reito

Pisanie by Akarai Reito on Wto Maj 06, 2014 4:23 pm

Imię:
Reito

Nazwisko:
Akarai

Wiek:
18 lat

Rodzina:
Adopcyjna rodzina: matka Yuukina, wuj Reiji
Biologiczna rodzina: zmarła matka Setsuna

Wygląd:
Reito ma około 185 cm wzrostu, jest dość szczupły. Ma wiecznie niepoukładane granatowe włosy i fioletowe oczy. Nosi bluzki z długim rękawem i luźne spodnie. Na ciele ma trochę blizn, jeszcze ze sierocińca.

Charakter:
Na charakterze Reito odbił się sierociniec i spotkanie tam rodzeństwa Astinów. Jest osobą z reguły cichą i nietowarzyską, nie lubi wychodzić z domu. Unika kłótni za wszelką cenę. Jest bardzo troskliwy w stosunku do swojej przybranej matki Yuukiny. Stara się pogodnie spoglądać w przyszłość. Żywi ogromny szacunek dla brata Yuukiny, swojego przybranego wujka, który pozwala mu czerpać nieograniczone fundusze ze swojego konta. Jest bardzo pilny w nauce, ponieważ nie chce zawieść oczekiwań swojej nowej matki. Stara się bardzo zastąpić jej zmarłego synka. Spędził kilka lat w Ameryce. Jego rodzina akceptuje jego homoseksualizm. Reito nie lubi swoich wiecznie nieuporządkowanych włosów. W obejściu jest neutralnie miły i pogodny, bo wie, że najgorsze już przeżył. Uwielbia uczyć się języków, biegle mówi po angielsku, rosyjsku, japońsku, hiszpańsku i chińsku. Często śpiewa dla Yuukiny, ponieważ to ją uspokaja. Jest spokojny i cichy, nie lubi imprez.

Wady:
Bezpośredni, czasem surowy i niemiły.

Zalety:
Zrobi wszystko dla osoby którą kocha, nie ocenia książki po okładce, oddany swojej nowej rodzinie. Opiekuńczy i troskliwy, obowiązkowy. Zaradny. Rzadko się złości.

Historia:
Matka Reito, Setsuna, zmarła przy porodzie. Dziecko umieszczono w patologicznym sierocińcu. Tam wielokrotnie był molestowany, dopóki do domu dziecka nie trafiło rodzeństwo Astin, które pozbyło się problemu. Reito bał się Shikiego i podziwiał Kaori. Kiedy miał dziesięć lat adoptowała go Akarai Yuukina, która straciła dziecko. Jako dwunastolatek wyjechał na ponad pięć lat do Ameryki wraz ze swoją nową rodziną, bogatym Reijim i jego młodszą siostrą-wdową Yuukiną (co się naprawdę stało z tyranicznym mężem Yuukiny pozostaje słodką tajemnicą rodziny Akarai). Skończył liceum rok wcześniej i aktualnie zajmuje się malarstwem i śpiewem. W przyszłości planuje studia i pracę dla rodziny Akarai. Mieszka z matką, nieco niestabilną psychicznie (co spowodowane było stratą dziecka), którą się opiekuje.

Zainteresowania/hobby:
Malarstwo, śpiew. Lubi czytać książki i się uczyć, szczególnie języków.


Miejsce zamieszkania:
Dom jednorodzinny.

Zawód:
Bezrobotny. Utrzymuje się z pieniędzy wuja.

Typ:
switch
avatar
Akarai Reito

Zawód : brak
Wygląd : Granatowe włosy, fioletowe oczy
Stan : gazowy

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t179-akarai-reito

Powrót do góry Go down

Re: Akarai Reito

Pisanie by seimei on Wto Maj 06, 2014 5:51 pm

ZAAKCEPTOWANO.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach