Hideki Takano

Go down

Hideki Takano

Pisanie by Takano on Wto Maj 06, 2014 6:30 pm

Imię: Hideki / Hide

Nazwisko: Takano

Wiek: 18 lat

Rodzina: Rodzina Takano składa się z niego i jego dziadka, sędziwego staruszka o dobrym, szlachetnym sercu.

Historia: Historia Hide zaczęła się niewinnie, pewnie tak jak każda inna - przyszedł na świat. Był długo wyczekiwanym, jedynym dzieckiem Państwa Takano. Matka chłopaka, długo nie mogła zajść w ciążę. Dopiero po trzydziestym piątym roku życia, udało się.  Rodzice byli bardzo dumni ze swojego pierwszego potomka. Niestety młodzik nie doczekał się nigdy rodzeństwa. W wieku sześciu lat, stracił oboje rodziców. Ojciec był szanowanym baristą. Otworzył sieć kawiarni w Japonii. Matka - francuzka - była znaną pianistką. Z powodów jej tournee rodzina często nie spędzała czasu razem. Najbardziej doskwierało to dziecku.
W końcu nadszedł ten smutny dzień. Państwo Takano dostali telefon iż babcia chłopca, przyleciała już do Japonii. Kobieta postanowiła ich odwiedzić i specjalnie przyleciała aż z Francji. Oboje wyruszyli w podróż, aby przywieźć kobietę do domu. Cała trójka nigdy nie wróciła. Pijany kierowca zepchnął ich do rowu. Samochód kilkakrotnie pokoziołkował, aż w końcu spłonął. Nie wiadomo, czy którekolwiek z nich jeszcze żyło przed pożarem. Hideki czekał z utęsknieniem na rodziców, siedząc w oknie. Czekał, aż nadjedzie samochód ojca. Ten dzień nie nadszedł i już nigdy nie nadejdzie.
Wychowaniem sześciolatka zajął się Ren Nakahara, ojczym, ojca Hidekiego. Znany malarz. Jednym z jego dzieł był obraz "W oczekiwaniu". Przedstawiał on chłopca, wypatrującego czegoś usilnie przez okno. Można było się tylko domyślić kto  był modelem. To był codzienny rytuał Hide. Wieczorne siadanie przed oknem, jakby z nadzieją, że zaraz zza zakrętu wyjedzie samochód.
Po latach Hide ukazał światu, swój talent odziedziczony po matce. Chłopak od młodych lat uczy się gry na pianinie, jak i bierze lekcje łucznictwa. Od śmierci rodziców ani razu się nie uśmiechnął. Jego wzrok wydaje się jakby pusty, żadnych emocji.
Przeniósł się do tej szkoły z powodu choroby dziadka. Staruszek potrzebuje rehabilitacji, a w pobliżu jest najlepsze sanatorium. Proste, aby móc go widywać, przeniósł się.

Wygląd: Chłopak jest wysokim, szczupłym brunetem o fioletowych oczach. Urodę odziedziczył po swej matce. Najbardziej widać to po jasnej karnacji i kościach policzkowych.
Mówią, że oczy jak i nos ma po ojcu. Wiele osób widzi w nim jego rodziców. Pod lewym okiem jest widoczny, charakterystyczny dla niego pieprzyk.

Charakter: Hideki jest raczej outsider'em. Chłodny, chamski. Nie myśli o tym czy kogoś zrani, po prostu mówi to co mu ślina na język przyniesie. Jednak są chwile, kiedy chłopak jest spokojny. Zazwyczaj wtedy mało mówi.
Jest wybuchowy, impulsywny i nie da sobie wcisnąć czegoś, czego nie zrobił. Bardzo wierzy w swoje poglądy i się ich nie wyprze.
Nie da sobą rządzić.

Hobby: Łucznictwo, malarstwo i pianino. Lubi także czytać książki, najbardziej lubi książki J.R.R Tolkien'a, Stephen'a King'a i Charles'a Bukowski'ego.

Wady:
• uparty,
• szybko się denerwuje,
• nienawidzi ludzi, irytują go,
• potrafi czasem zamknąć się w sobie,
• palacz.

Zalety:
• jak się spręży potrafi być miły,
• potrafi słuchać i doradzać,
• nie owija w bawełnę, od razu mówi co mu nie pasuje,
• nie zostawi kogoś w potrzebie.

Klasa: 3A

Miejsce zamieszkania: Akademik

Typ: Seme
avatar
Takano

Wiek : 22
Zawód : Uczeń
Wygląd : I tak nie rozpoznasz, więc po co?
Stan : Trzeźwy umysłowo.

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t180-hideki-takano

Powrót do góry Go down

Re: Hideki Takano

Pisanie by seimei on Sob Maj 17, 2014 8:27 am

ZAAKCEPTOWANO.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach