Yuichi Harju ~

Go down

Yuichi Harju ~

Pisanie by Yuichi Harju on Wto Maj 27, 2014 12:15 am

Imię: Yuichi

Nazwisko: Harju

Wiek: 20 lat

Rodzina: Ojciec, wuj i przybrani bracia.

Wygląd: Yuichi jest wysokim, szczupłym mężczyzną. Często ubiera się w garnitury – no cóż tego się od niego wymaga. Jednak kiedy jest sam, woli ubierać się bardziej komfortowo. Jego wielką miłością jeżeli chodzi o obuwie są trampki. Ubiera najczęściej do tego jakieś rurki, T-shirty i bluzy.
Ma granatowe włosy; z przodu są dłuższe i mają lekko rozjaśnione końcówki.
Chłopak ma niebieskie oczy, jednak czasem podchodzą kolorystyką, wręcz pod fiolet. Niestety ma słaby wzrok i musi nosić okulary. Nie przepada za soczewkami.
W lewym uchu ma kolczyka – krzyż.

Charakter: Wydaje się być opanowanym młodzieńcem, którego wychowano w kochającej się rodzinie. Guzik prawda. Yuichi nosi różne maski. Umie wpasować się w każdą sytuację. Ale jaki jest naprawdę? Leniwy mol książkowy. Zanim zabierze się za coś mijają całe wieki. Musi dostać mocnego kopniaka, aby np. ogarnąć piętrzące się papierzyska za biurku. Jednak kiedy zajmuje się swoją pracą całkowicie zapomina o bożym świecie.
Oddany rodzinie.

Historia: Yuichi jest pierworodnym synem, państwa Harju. Ojciec chłopaka jest głową domu, jak i szefem organizacji przestępczej, jaką jest yakuza. Co za tym idzie Yui jest jego następcą. Od najmłodszych lat był trenowany pod względem różnych sztuk walki takich jak aikido, kendo czy chociażby jiujitsu.
W młodym wieku poznał, gorycz utraty bliskiej osoby. Był światkiem zemsty wrogiej grupy. Na oczach ośmiolatka, postrzelono jego matkę. Jednak nie zmieniło go to wydarzenie. Głęboko w sercu skrywa ranę, która wyleczy się dopiero po dokonanej vendetcie.
Zawsze przykładnie wywiązywał się z powierzonych mu poleceń. Przez ostatnie lata był uczony do objęcia władzy po ojcu. Zajmował się tym wuj Yuichiego, prawa ręka szefa.
Harju przyjechał tu w interesach, jednak zakochał się w tym mieście i za zgodą ojca, pomieszkuje tu. Jednak kiedyś będzie musiał wrócić w rodzinne strony.

Zalety:
• Pracowitość
• Punktualność
• Szczerość

Wady:
• Straszliwy leń
• Mało obchodzą go inni
• Uwielbia się droczyć.

Zainteresowania:
• Książki
• Filmy
• Muzyka
• Kraje Nordyckie
• Sztuki walki

Miejsce zamieszkania: Apartament

Zawód: Szef yakuzy.

Typ: Seme
avatar
Yuichi Harju

Skąd : Kioto
Zawód : Kurier różnych towarów / Yakuza
Wygląd : Wys. 190, Waga. 66 - Wystarczy.
Stan : "Gdy duch słabnie pojawia się forma."

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t211-yuichi-harju

Powrót do góry Go down

Re: Yuichi Harju ~

Pisanie by seimei on Wto Maj 27, 2014 12:04 pm

ZAAKCEPTOWANO.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach