Shiki Astin

Go down

Shiki Astin

Pisanie by Shiki Astin on Nie Cze 15, 2014 9:03 am

Kaori Astin
Zmarła w wieku 14 lat bliźniacza siostra Astina, jedyny we wszechświecie obiekt jego niegasnącej, szczerej miłości. Ich relacje za jej życia można określić jako „zdecydowanie zbyt bliskie”, ale o tym cii. Od czasu jej śmierci brat odwiedza cmentarz niepokojąco często i gada do kamiennej płyty nagrobka. Zdarza mu się nawet halucynować.
Kaori to taki Shiki w wersji Lite, z dodaną przerażającą wesołością, miłością do świata i okolic, a także garnizonem pozytywnych emocji. Nie radzimy jednak zapominać, że tak jak brat, jest także okrutną i sadystyczną osóbką. Zresztą, nieważne. I tak nie żyje.


Moriyama Natsuki
Tu zaczynają się problemy. Natsuki w wielu aspektach przypomina Kaori Astin, co sprawia, że Shiki jest trochę zagubiony. Moriyama mu gotuje, dba, żeby ten czerwony idiota się nie oparzył, dotrzymuje mu towarzystwa w łóżku i poza nim. Astina niemiłosiernie wkurza to, jak Natsuki na niego działa, ale, jak wyłuszczył chłopakowi kiedy ten zobaczył go przy pracy, nikomu nie pozwoli go skrzywdzić. Shiki jest jak wilczur, który pilnuje Natsukiego.
Poza seksem i gotowaniem, Astin pomaga mu w nauce.


Shiba Laufeyson

Partner na jedną noc. Shiki zdążył go polubić i na wspomnienie o wspólnej nocy czuje mrowienie w dole brzucha.

Ayase Amaranth
Partner na jedną…dwie…nieważne ile nocy i dni. Z początku Shiki widział w nim „światło”, które go do mężczyzny przywiodło, ale kiedy zorientował się, że ten „świeci światłem odbitym”, srogo się zawiódł, czego dał wyraz w łóżku. Ich seks można na upartego podciągnąć pod „gwałt”.


Sakamichi Shiroi

Paprykowy filozof. Shiki prawie o nim zapomniał.

Hotaro Vonnenngut
Shiki mówi o nim „laleczka Shiby”. Chory psychicznie chłopak, którego Shiki przenocował, ba, w swoim łóżku, bo zgubił klucz do pokoju dla gości…
Astin ma do niego stosunek całkowicie obojętny.


Naoki Vendell

Kumpel Natsu, słodziaszny homofob, który wzbudza w Astinie wieczny i nieustający śmiech.


Endo Ryu

Najprościej można napisać o nim „irytujący”. Shiki powstrzymuje się przed przetrąceniem mu kilku kości tylko dlatego, że Ryu jest przyjacielem Natsukiego. I prawdopodobnie mu ich nie przetrąci, bo ktoś musi zajmować się Moriyamą, kiedy Shikiego zabraknie.


Julien Niquet
„Skurwysyn”. Jakiś znajomy z imprezy. Miał coś do czynienia z napiciem Natsu.

Kasai Kazuya
Solidarność czerwonych włosów. Shiki niewiele o nim pamięta poza tym, że Kazuya był strasznie nieśmiały.


Lekarz Shikiego
Wredny gnojek, ale zna się na medycynie i ma urwanie głowy z Shikim, o którego poniekąd się troszczy. Homofob, ale całkiem możliwe, że jednak lubi chłopców.

Akarai Reito
Shiki niewiele o nim pamięta poza tym, że był przyjacielem Kaori.


Christopher Hurst
Dzieciak z księgarni. Całkiem sympatyczny. Fajne książki czyta.


Arisee Vendell
Chemik, nauczyciel Moriyamy, chłopak Endo Ryu. Poznali się w księgarni i Shiki czuje do niego sympatię. Łączy ich chemia i upośledzenie kulinarne, czyli Arisee to "swój chłop".


Kasai Kazuya

Młodszy brat Shikiego. Tnący się emo. Shiki uważa go za zło konieczne, ale postanowił zadbać o niego od strony technicznej - Kazuya może liczyć na wsparcie finansowe. Gorzej z emocjonalnym...
avatar
Shiki Astin

Wiek : 25
Zawód : Prostytutka/host/wszystko za pieniądze
Wygląd : Koszmarnie wysoki, koszmarnie chudy
Stan : Stanowczo odradza się interakcji z tym osobnikiem w celach innych niż zawodowe.

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t111-shiki-astin

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach