~Welcome to our Yaoi Sekai~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sala gimnastyczna

3 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Sala gimnastyczna - Page 2 Empty Re: Sala gimnastyczna

Pisanie by Hikaru Okita Sob Mar 08, 2014 9:57 pm

Patrzył mu w oczy i to głęboko. O dziwo ta sytuacja mu nie przeszkadzał wręcz przeciwnie. Chciał oddać mu pocałunek ale było za późno. Chłopak się odsunął.
No to się wpakowałem. Ciekawe za ile odkryją, że zakochałem się w uczniu. Po kilku godzinach znajomości?! Okropnie się karcił w myślach. Usiadł zaraz po nim i poczochrał po włosach. nie wiedział skąd ale miał jakiś taki odruch.
-Nic ktoś zostawił tu piłkę-powiedział pokazując na małą piłeczkę. -Jak na plecach bym cię niósł dziwnie by to wyglądało to po pierwsze, a po drugie raczej by na tym ucierpiała twoja duma-zaśmiał się. Zastanowił się chwile i teraz sam go pocałował krótko. Drzwi były zamknięte nie musieli się obawiać. Kiedy rozłączył ich usta pociągnął go w górę i znowu ruszył do przodu.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Sala gimnastyczna - Page 2 Empty Re: Sala gimnastyczna

Pisanie by Moriyama Natsuki Sob Mar 08, 2014 10:10 pm

Uśmiechnął się pod wpływem tej pieszczoty. Lubił, gdy ktoś bawił się jego włosami lub je czochrał. Było to bardzo przyjemne uczucie.
- Nie raz się zdarza, że ktoś niesie kogoś ze skręconą kostką lub coś w tym stylu. Poza tym moja duma ucierpi na tym mniej, niż gdybym był niesiony jak jakaś księżniczka. I kręgosłup senseia będzie zdecydowanie szczęśliwszy. Wiem, co mówię, więc niech mi sensei uwierzy i przestanie mnie ciągać w ten sposób. To moja wina, że zrobiłem z siebie kalekę, to teraz muszę swoje odpokutować – zamilkł, gdy usta mężczyzny przykryły jego własne. Patrzył w lekkim szoku na swojego nauczyciela, nie wierząc w to, co się właśnie stało. Przez chwilę przemknęło mu przez myśl, że być może się spodobał nauczycielowi, w końcu brzydki nie był. - Sensei, to było po to, żeby mnie skutecznie uciszyć?
Spytał o pierwsze, co mu przyszło do głowy i zatrzymało się w niej chwilę dłużej. Nie pozwolił też się dalej ciągnąć w ten sposób, dobitnie dając Okicie do zrozumienia, żeby niósł go na plecach. Trener niechętnie przystał na prośbę Natsu, chcąc dbać o jego dumę, jednak w końcu się zgodził i w ten sposób chłopak wylądował na jego plecach.
Natsu objął mężczyznę delikatnie ramionami, by nie spaść i wtulił twarz w jego szyję. Starał się nie myśleć o tym, co zdarzyło się chwilę wcześniej, by nie nakręcać się na coś, co na pewno sobie tylko ubzdurał. Jednak tak bliska obecność nauczyciela wcale mu w tym nie pomagała.
Koniec końców ruszyli do akademika, do jego pokoju.

[z/t]
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach