Kagami Ishihara.

Go down

Kagami Ishihara.

Pisanie by Kagami. on Nie Sty 26, 2014 3:35 pm

Imię: Kagami.
   Nazwisko: Ishihara.
   Wiek: 19 lat.
   Rodzina: 26-letnia siostra imieniem Sayuri, Kagami jest jednym z trojaczków, dwaj pozostali to Akira i Sakamoto. Jedynie Sayuri pamięta ich rodziców, którzy zginęli w wypadku, gdy młodsi mieli po trzy lata. Od tamtej pory wychowuje ich ciotka.

   Wygląd: Kagami ma bardzo delikatne, kobiece wręcz rysy twarzy. Dodatkowo podkreśla je swym ubiorem, jak i makijażem. Mimo że jego dwaj pozostali bracia są męscy i wyglądają niemal identycznie, sam Kagami urodą jest bardziej zbliżony do swej starszej siostry. Największą część jego garderoby przeważają kolory czarny i biały, jedynie z małą domieszką czerwieni i fioletu. Na co dzień nosi obcisłe, najczęściej dżinsowe spodnie, przylegające do ciała podkoszulki i stosunkowo szerokie koszule, koniecznie jak najdłuższe. Ma 178 cm wzrostu, przy czym jego waga waha się na granicy anoreksji.

   Charakter: Jego ulubionym widokiem jest odbicie w lustrze, co niekoniecznie musi oznaczać, iż jest on egoistą. Przykuwa dużą uwagę do wyglądu nie tyle innych, co swojego własnego. Uwielbia zwracać na siebie uwagę kontrowersyjnym strojem, a również makijażem, co często sprawia, że ludzie trzymają się od niego z daleka. Jest nieufny wobec nowo poznanych ludzi, często oschły, jednak gdy pozna się go bliżej, można zauważyć uprzejmego chłopaka. Mimo że próbuje udawać "czarny charakter", często po skrzywdzeniu kogoś miewa wyrzuty sumienia i stara się swoje błędy naprawić. Jest dość wybuchowy, niezbyt dobrze znosi krytykę. Szczególnie cieszy go, gdy po wielu staraniach osiąga swój cel. Nie satysfakcjonuje go "pójście na łatwiznę"
   Wady: Jest wybuchowy, łatwo się denerwuje, od trzech lat jest nałogowym palaczem, często nie uważa na słowa. Ponadto leniwy, spóźnialski się przez zbyt długie przesiadywanie przed lustrem.
   Zalety: Uczciwy, honorowy. Gotów do poświęceń, potrafi przyznać się do winy, jest świetnym kucharzem.

   Historia: Urodził się jako jeden z trojaczków, bracia często próbowali zrobić z niego prywatnego sługę, tłumacząc się tym, że urodził się jako ostatni. Jego rodzice zginęli w wypadku autobusowym, gdy Kagami miał trzy lata; nie pamięta żadnego z nich. Najważniejszą dla niego osobą jest starsza siostra, która zawsze broniła go przed pozostałym rodzeństwem. Jako jedyna wie o jego homoseksualizmie. Nigdy nie czuł pociągu do płci przeciwnej, jednocześnie nie zwracał jednak uwagi na chłopców. Uświadomił sobie, że go pociągają, mając czternaście lat. Zawsze przywiązywał dużą uwagę do nauki, dzięki czemu każdego roku kończył klasę z dobrymi wynikami.

   Zainteresowania/hobby: Muzyka; sam gra na gitarze. Nierzadko także sięga po pędzel, czy ołówek, tworząc swoje małe dzieła, którymi obwieszony zewsząd jest cały jego pokój.

   Klasa: 3B.

   Miejsce zamieszkania: Akademik.

   Typ: Switch.

Powrót do góry Go down

Re: Kagami Ishihara.

Pisanie by seimei on Pon Sty 27, 2014 9:37 pm

ZAAKCEPTOWANE.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach