Christopher Azrael Hurst. Bitch.

Go down

Christopher Azrael Hurst. Bitch.

Pisanie by Christopher on Czw Lut 06, 2014 12:38 am

Imię:
Christopher Azrael
Nazwisko:
Hurst
Wiek:
16 lat
Rodzina:
Jego rodzice zmarli kiedy był jeszcze mały. Chrisa i jego starszą siostrę, Adrianę, wychowywał odkąd chłopak był w trzeciej klasie podstawówki brat - Michael.

Wygląd:
A co tu dużo gadać? Jak widać, macie przed sobą 169 centymetrów nastolatka z krwi i kości. No... Z racji na szczupłą budowę ciała powiedzmy, że bardziej z kości. Nie jest po prawdzie anorektykiem, jednak rzadko jada. Po prostu jakoś tak wolno głodnieje, a nie ma ochoty wpychać na siebie na siłę. W każdym razie, przez swoje przyzwyczajenia na chwilę obecną waży jedynie 50 kilogramów, na co każdy normalny lekarz pewnie zakrzyknąłby z oburzeniem, ale cicho...
Jeśli chodzi resztę fenotypu. Chłopak posiada dwoje różnobarwnych oczu. Jedno jest niebieskie, a drugie zaś czerwone. Nie jest to oznaka jakiejś dziwnej mutacji, po prostu w wieku pięciu lat w jego lewym oku rozwinął się nowotwór i trzeba je było usunąć. Jeszcze do niedawna nikt nie dopatrzyłby się w nich nic dziwnego, ale młody burżuj zażyczył sobie protezę z czerwoną tęczówką. Ah ten bunt... Ale wracając do jego wyglądu. Drugą dziwną w nim rzeczą jest kolor jego włosów. W większości rozpuszczone i przesłaniające po części oczy, u czubka głowy związane w małą kitkę przyciągają wzrok przypadkowych przechodniów niebieskim kolorem.
Ubiera się dosyć... No. Każdy na bank zna ten typ. Skórzane oficerki, obcisłe spodnie ledwo trzymające się na dupie, a do tego poszarpany T-shirt z logiem jakiegoś zespołu czy innym podobnym nadrukiem. Do tego oczywiście ciężki pasek i inne ozdoby z tej samej półki, zaś co by nie pizgało jak się wyjdzie na podwórko kurtka, a jakżeby inaczej, skórzana.

Charakter:
Chris jest osobą, której charakter naprawdę trudno jest określić. Z jednej strony strasznie ambitny, gdy mu na czymś zależy i wścieka się, kiedy nie może tego osiągnąć, co akurat zdarza się nadzwyczajnie rzadko. Jeśli czegoś chce to nie przebiera w środkach by to zdobyć, zupełnie nie liczy się z kosztami. Wyznaje zasadę "Jeśli czegoś chcesz- musisz oddać coś w zamian", a także "Nie dostaniesz tego, na co zasługujesz - dostaniesz to co sam sobie weźmiesz". Z drugiej strony zaś do wszystkiego innego ma stosunek dosyć lekki, co po niektórzy mogliby powiedzieć, że olewający. Zapamiętuje jedynie te rzeczy, które mogą mu się do czegoś przydać. Nic więc dziwnego, że króluje w tych przedmiotach, które będą mu potrzebne na studiach, a z reszty zaś ma mizerne trójki i czwórki. Można więc o nim powiedzieć, że gdy już się do czegoś zabierze - daje z siebie 100%. Nie dotyczy to oczywiście tylko szkoły. Niestety.
O ile w zyskiwaniu dobrych ocen cecha ta jest przydatna, o tyle w życiu codziennym już mniej. Na przykład w uczuciach. Otóż chłopak gdy już się do kogoś mocno przywiąże, a o co raczej nie jest łatwo, gdyż bestia to nieufna i raczej nieprzychylnie nastawiona do nowych twarzy, stara się tą osobę przy sobie utrzymać za wszelką cenę. Będzie się starał kogoś takiego od siebie uzależnić za wszelką cenę, byle mieć pewność, że nie odejdzie od niego. Jest to wynik dosyć nieprzyjemnych wydarzeń z przeszłości, które zostawiły trwałą bliznę na umyśle chłopca.
A skoro już weszliśmy w kontakty międzyludzkie. Było już wspomniane jak zachowuje się w stosunku co do obcych. A w stosunku co do dobrze sobie znanych i lubianych? Cóż... Tutaj występuje kilka sprzeczności. Poza tym, wszystko zależy od drugiej osoby. Dla jednej będzie naiwny i nawet można się pokusić o stwierdzenie, że uległy. W stosunku co do kogoś innego może się zaś rządzić i ewidentnie wywyższać. Tak więc widać, że jego stosunek do znajomych jest zbyt zmienny by go określić.
Kolejnymi rzeczami, która niewątpliwie przyciągają uwagę w jego charakterze są inteligencja i niezależność. Zawsze chodzi swoimi drogami, a każdy problem który z tego wyniknie potrafi sprawnie i szybko rozwiązać.

Wady:
-Cóż, na pozór spokojny i opanowany, ale wystarczy poruszyć nieodpowiedni temat, a z chodzącej oazy spokoju przeradza się w chodzącą apokalipsę. Jakby ktoś mu wcisnął guziczek z napisem "Instant PMS". Nie zastanawia się wtedy zbytnio nad swoim zachowaniem i potrafi powiedzieć rzeczy, których potem będzie naprawdę żałować. A najgorsze jest to, że w niektórych przypadkach tematami tabu są u niego pozornie nic nie znaczące rzeczy.
-Można także zauważyć u niego skłonność do kłamania. Dużą zdolność do kłamania. I to nie z potrzeby, a  ot tak - dla rozrywki. Wywołuje to w nim pewien rodzaj podekscytowania. Cóż, jedni skaczą na bungee, a inni muszą znajdować sobie inne sposoby... Można więc także wywnioskować, że chłopak ma niemałe zdolności aktorskie.
-Jest strasznym śpiochem. Gdyby mógł to by zapewne przespał całe życie... I nie, to nie jest żart.
Zalety:
-Erm... Dobry aktor? Aczkolwiek nie jest pewne, czy można to podciągnąć do zalet, skoro pomaga mu to w kłamstwie...
-Ma miękkie serce do zwierząt. Od dwunastego roku życia do piętnastego był wolontariuszem w swoim rodzinnym mieście. Nawet teraz w swoim mieszkaniu hoduje miniaturkę królika. Stworzonko jest białe i wabi się Amfa.

Historia:
Z pewnością wolałby zachować dla siebie większą część... Tak więc nakreślmy jedynie ogólny zarys. Była sobie rodzinka. Rodzinka, której się całkiem powodziło. Nic dziwnego, głowa tej rodzinki była właścicielem wielkiego wydawnictwa. Rodzina składała się z mamusi, tatusia, starszego syna, córeczki i młodszego syna. I wszystko było całkiem fajnie dopóki jakaś rozpędzona ciężarówka nie urwała mamusi i tatusiowi głów, gdy jechali samochodem. Dowodzenie firmą, wychowanie dużo młodszego rodzeństwa i zajęcie się domem- to wszystko spadło nagle na barki starszego syna, Michaela. Powiedzmy tyle, że... Chłopak w większości wywiązał się ze swoich obowiązków.
W wieku 15 lat młodszy syn został wysłany do innego miasta, by uczyć się w dobrym liceum. Co prawda w jego rodzinnym mieście też były dobre szkoły... Ale doszło do tego kilka innych czynników.

Zainteresowania/hobby:
-Psychologia.
-Poezja
-Wszystko co można robić w czasie wagarowania.
-Czytanie.
-Oczywiście muzyka.
-Gimnastyka. Jest zapisany do kółka atletycznego w szkole.

Klasa:
1C

Miejsce zamieszkania:
Mieszka ze swoim królikiem, Amfą w wynajmowanym apartamencie. Burżuj się znalazł.

Zawód:
Brak.

Typ:
Uke. Aczkolwiek nic w życiu pewne nie jest.
avatar
Christopher

Skąd : Teoretycznie Anglia, aczkolwiek za długo tam nie posiedział.
Zawód : Uczeń klasy 1C
Wygląd : Chude, niskie, wykurwiste. Tak w skrócie. Jedno oko ma chłopię czerwone, drugie niebieskie. Włosy farbnięte na kolor niebieski.
Stan : "Jest chujowo, ale stabilnie."

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t76-christopher-azrael-hurst-bi

Powrót do góry Go down

Re: Christopher Azrael Hurst. Bitch.

Pisanie by seimei on Czw Lut 06, 2014 10:19 pm

ZAAKCEPTOWANE.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics
» Azrael

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach