Risto Totsuka

Go down

Risto Totsuka

Pisanie by Risto on Sro Lut 12, 2014 6:59 pm

Imię: Risto
Nazwisko: Totsuka
Wiek: 25 lat
Rodzina: Jego rodzina składa się z ojca ( nienawidzą się ), matki (kocha syna nad życie) i starszego brata (pierwoworodny, który jest wcieleniem ideału idealnego).

Wygląd: Risto nie wiele sobą reprezentuje. Jest niewielkiego rozmiaru, nie tak jak ojciec czy starszy brat. On ma swoje sto siedemdziesiąt trzy centymetry i wystarczają mu całkowicie. Jest naturalnym blondynem, nigdy nie farbował włosów i nie zamierza. Włosy te są średniej długości, opadają mu na oczy jak i lekko na ramiona. Często splata je w kitkę lub w warkocza, w zależności od humoru. Jest posiadaczem brązowych oczu, zadartego nosa i wąskich, wiecznie spierzchniętych ust. Ubiera się jak na porządnego dorosłego przystało. Elegancko, aczkolwiek nie z jakimś przepychem. Nieodzownym elementem jego ubioru jest koszula (w jakimkolwiek kolorze) i wisiorek, który dostał od pierwszej miłości. Spodnie, jakieś wygodne obuwie, czasami kurtka, ewentualnie płaszcz i szalik na te zimniejsze dni.

Charakter: Risto zawsze był tym słabszym, gorszym i w ogóle najlepiej nie istniejącym dzieckiem. Ale chłopak nie przejmował się ojcem i starszym bratem, miał jeszcze matkę, która kochała go. To ona go wychowała i zrobiła z niego prawdziwego dżentelmena. Kobietę w drzwiach przepuści, pomoże babci przejść przez drogę, a i poniesie zakupy. Jest typem szczerego, sympatycznego, ale nieco zamkniętego w sobie dzieciaka. Tak dzieciaka. Mama była nadopiekuńcza i tak oto młody mężczyzna, który powinien dawać sobie radę sam praktycznie kroku nie zrobi bez konsultacji telefonicznej z mamą. Ale pomimo tego Risto jest cierpliwy, wyrozumiały, energiczny, uwielbia nauczać, uwielbia tłumaczyć, gdy ktoś czegoś nie rozumie. I nie, nie jest zły, gdy ktoś go pyta, wtedy wie, że jego lekcje jakoś docierają do uczniów.

Historia: Urodził się jako drugi syn państwa Totsuka, niestety zbyt wcześnie i nikt nie dawał mu szans na przeżycie. Nikt, prócz matki, która czuwała nad nim prawie do końca. Niemowlę okazało się na tyle silne, że przeżyło i to jak. Głośnym wybuchem płaczu ogłosiło, że jest i że nie zamierza się z nikim żegnać. Wychowywany praktycznie przez matkę, ojciec był zajęty synem pierworodnym, który to musiał być idealną kopią jego samego. Ale dzięki temu Risto miał o wiele przyjemniejsze życie. Matka robiła z nim wszystko czego sobie życzył. Chodziła z nim na spacery, do kina, na plac zabaw, sama się z nim bawiła i poświęcała mu wiele uwagi. Rósł w świadomości miłości matki. Nie odwróciła się od niego nawet, gdy został przyłapany na randkowaniu, całowaniu, czy jak to mówił jego ojciec "dawaniu dupy" z synem przyjaciela ojca. Wtedy to głowa rodziny i pierworodny całkowicie zapomnieli o istnieniu drugiego syna. To właśnie wtedy wyprowadził się i stanął na własnych nogach, poszedł na studia i został nauczycielem języka francuskiego. Wyniósł się aż do Japonii.

Wady:Zamknięty w sobie, obgryza skórki, czasami się jąka, zbyt dużo je.

Zalety: chyba nie posiada takich.

Zainteresowania/hobby: Jego głównym hobby jest nauka języków, umie ich z chyba pięć (w zaawansowanym stopniu) i dalej się doucza. Kolejnym jego hobby jest fotografia, uwielbia robić zdjęcia, szczególnie przyrodzie. Czasami także pogrywa na gitarze.

Miejsce zamieszkania:Kamienica

Zawód:Nauczyciel języka obcego

Typ:Uke

Powrót do góry Go down

Re: Risto Totsuka

Pisanie by seimei on Sro Lut 12, 2014 7:29 pm

ZAAKCEPTOWANO.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach