~Welcome to our Yaoi Sekai~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Psychotic Love.

2 posters

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Sob Mar 08, 2014 5:03 pm

- J... Ja... - chłopak nie mógł przez chwilę nic z siebie wydusić. W jego oczach powoli narastała panika. Przecież nic nie zrobił przed wyjściem! Schował twarz w dłoniach. Przestał rozumieć cokolwiek. Może rzeczywiście było z nim coś nie tak?
- Alex, proszę... Powiedz, że to tylko kiepski żart... Przecież ja bym nigdy... – prosił go drżącym głosem. Wyglądał, jakby miał się zaraz rozsypać. Robił się z niego w tej chwili jeden wielki strzępek nerwów.
Podciągnął kolana do siebie i schował w nich twarz, dłonie wczepiając we włosy. Usiłował w ten sposób powstrzymać ich drżenie. Bał się. Naprawdę koszmarnie się bał i usiłował nie rozpłakać. Nie pamiętał kompletnie nic z tego, co mówił mu Alex.
Zawsze miał się za towarzyskiego i pokojowego, a do tego dość twardo stąpającego po ziemi człowieka. Teraz jednak przerażał sam siebie.
- Alex... Pomóż mi... - wydusił z siebie łamiącym się głosem. W jego oczach wzbierały łzy. - Proszę...
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Sob Mar 08, 2014 5:30 pm

W pierwszej chwili miał ochotę go wykopać do pokoju, ale... nie umiał patrzeć, jak kochanek był w takim stanie. Odetchnął i przysunął się do niego, żeby objąć go w ramiona i przytulić mocno. Ucałował jego szyję i opatulił go swoim kocem, położył się z nim.
- Ale musisz mnie słuchać, rozumiesz? Chcę ci pomóc. - odetchnął. Mówił nadal dość twardym tonem, jakby jeszcze był zły. Bo był o to, że wyszedł. Ale nie potrafił inaczej zareagować widząc, że chłopak jest bliski płaczu.
- Przecież wiesz, że chcę dla ciebie jak najlepiej. - po prostu przytulił jego buzię do swojej piersi. Nie chciało mu się podnosić nigdzie, najchętniej zostałby tutaj. Ale z nim. Tylko z nim. Nie wypuszczał z rąk.
Zsunął się odrobinę, żeby móc mu się przyglądać.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Sob Mar 08, 2014 6:08 pm

Gdy tylko Alex go objął, Josh wtulił się ufnie w niego, chowając twarz w jego ramieniu. Wszystko po to, by ukryć wydostające się z oczu łzy. Pokiwał głową, zgadzając się, na cokolwiek mężczyzna proponował, byle by wszystko wróciło do normy. Cicho łkał w jego ramionach. W tym momencie, obejmowany przez partnera, czuł się bezpiecznie, choć jego strach w dalszym ciągu nie zniknął całkowicie.
- Alex, nie zostawiaj mnie... Proszę – wyszeptał łamiącym się głosem.
W tej chwili z nadmiaru nerwów wszystko wypadło mu z głowy. Zapomniał o tabletkach, które na dobrą sprawę powinien wziąć kilka godzin temu. Po prostu tkwił w ramionach partnera, starając się uspokoić, co kompletnie mu nie wychodziło. W dalszym ciągu był rozdygotany i trząsł się niczym osika. Nie sądził, żeby był w stanie zasnąć w najbliższym czasie. Chociaż pewnie po paru takich maratonach niespania to sam padnie niezdolny do dalszego funkcjonowania. Nie pomagał mu strach, że przez ten stan zrobi coś Alexowi. Gdy Josh mało spał, to łatwo robił się nerwowy i poirytowany. Nie było to nic dziwnego, wiele osób tak miało, jednak w tej sytuacji Josh poważnie rozważał pozwolenie Alexowi na związanie się i zostawienie gdzieś w kącie, coby nikogo nie skrzywdził.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Sob Mar 08, 2014 9:42 pm

- Nie zostawię. Będzie dobrze...
Westchnął. Po chwili wysunął się z kanapy i wziął go na ręce. Zaniósł go na łóżko i w nim opatulił mocno w kołdrę. Pocałował go delikatnie.
- Przyniosę ci lekarstwa. Zjesz, weźmiesz je i uśniesz spokojnie. I wszystko będzie dobrze. Weźmiesz sobie wolne na trochę dłużej, posiedzę z tobą.
Faktycznie wyszedł z pokoju. Zrobił mu jakąś kanapkę, żeby chłopak zjadł coś przed tabletkami. Wziął też dwie na talerzyk. Jedną większą dawkę może mu dać. I herbatę. Przyniósł do pokoju i postawił na stoliku.
Kiedy wszedł do łóżka, rozpiął pasek kochanka i jego spodnie. Zaczął go rozbierać pomału do snu.
- Będzie dobrze.
Powiedział mu łagodnie. Czekał na niego już spokojnie, może z ledwo odczuwalnym żalem. Ale chciał się nim opiekować.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Sob Mar 08, 2014 10:17 pm

Josh nie bardzo mógł w siebie cokolwiek wcisnąć po tym całym stresie. Jego żołądek przypominał aktualnie jeden wielki supeł. Ale zmusił się do tego, by zjeść choć jedną z nich, a później grzecznie wziął tabletki, bez pytania o zwiększoną dawkę. Był przekonany, że to dlatego, żeby te lekkie tabletki lepiej zadziałały. Herbatę przyjął z prawdziwą ulgą. W tym momencie nie w głowie mu były pytania, czy Alex wyjął torebkę herbaty przed posłodzeniem i dodaniem cytryny czy też nie. Zdołał wypić niewiele ponad pół kubka herbaty, gdy zaczął robić się senny. Odstawił kubek na szafkę, opierając się o partnera i usypiając w tej pozycji. Nie zarejestrował nawet, że mężczyzna go rozebrał do końca i położył, a później troskliwie otulił kołdrą.

Josh obudził się dopiero w okolicach południa. Był strasznie przymulony i ciężko mu było się na czymkolwiek skupić. Miał wrażenie, jakby jakaś mgła oplatała jego umysł, nie pozwalając mu jasno myśleć. Poza tym miał wrażenie, jakby wszystko robił w slow motion.
Gdy jednak nie mógł się dodzwonić do przyjaciół, zaczynał się martwić. W końcu postanowił poszukać zeszytu z numerami, zamiast ufać tej przeklętej elektronice. Nigdzie go jednak nie mógł znaleźć. Miał wrażenie, jakby notatnik gdzieś wyparował. A pomijając telefon, było to jedyne miejsce, w którym miał spisane wszystkie numery.
- Alex, widziałeś gdzieś mój zeszyt z numerami? Nie mogę się do kumpla dodzwonić, łączy mnie z kimś innym - ziewnął przeciągle, mimo że dochodziła już powoli pora obiadu. - Jestem dziś strasznie przymulony i nie mam bladego pojęcia czemu. – przytulił się do pleców kochanka, który właśnie podlewał ich nieliczne w domu roślinki.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Sob Mar 08, 2014 10:45 pm

Alex lubił dni, kiedy siedział cały czas w domu. Leniwie... nawet cieszył się z wolnego, jakie musiał sobie wziąć. Tym bardziej, że chłopak też musiał zostać w domu. I zostanie z nim bardzo długo. Wszystko będzie dobrze.
Kiedy jednak usłyszał głos kochanka, odwrócił się w jego stronę.
- Kochanie, wolałbym, żebyś więcej nie próbował. Wyjaśnię ci to za kilka dni. Obiecuję. Dobrze? - powiedział najłagodniej, jak tylko umiał. Bo i jak powiedzieć komuś, że połowa jego znajomych to jedynie wytwór jego umysłu? Kiedy chłopak będzie w łazience, pozmienia numery na właściwe. I tak od czasu do czasu... nie chciał jednak teraz mówić mu tego wprost. Chyba, że będzie naciskał.
Objął go w ramionach i ucałował delikatnie jego czoło.
- Jesteś tylko trochę zmęczony. Późno się położyłeś, w nerwach. To na pewno nic takiego. - uśmiechnął się do niego ciepło i złożył na ustach chłopaka delikatny pocałunek.
- Mogę liczyć na jakiś dobry obiad?
Spytał jeszcze, odkładając butelkę z wodą do kwiatków na parapet.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Sob Mar 08, 2014 11:06 pm

- Więcej nie próbował czego? – zmarszczył brwi, nie mogąc skojarzyć, co mężczyzna może mieć na myśli. - Znowu coś kręcisz, zamiast powiedzieć prosto z mostu.
Przymknął oczy, czując czuły pocałunek na swoim czole. Cieszył się, że nie musi nigdzie dziś wychodzić i może zostać w domu. Trochę niepokoiła go za to ciągła obecność jego partnera w domu. Coś mgliście mu mówiło, że tak nie powinno być. -Alex, nie powinieneś być w pracy? A co do tego zmęczenia to może masz rację... Ostatnio trochę za dużo się dzieje, moim zdaniem. I spróbuję coś zrobić z tego, co mamy w domu. Może coś wyjdzie
Z kuchni dobiegł Alexa szereg przekleństw. Najwyraźniej tabletki, które mu podawał nie były w stanie zahamować zapędów Josha do przeklinania, kiedy coś szło bardzo nie po jego myśli. Gdy Alex wszedł do kuchni, zobaczył swojego chłopaka z dłonią pod strumieniem bieżącej wody, która miała różowe zabarwienie. Biorąc pod uwagę zakrwawiony nóż leżący obok deski do krojenia, można było wywnioskować, że chłopak się najzwyczajniej w świecie zaciął i to dość nieciekawie. Na szczęście nie wyglądało na to, żeby potrzebna była interwencja lekarza.
- Dłoń mi się omsknęła. Podejrzewam, że nie bardzo dam radę pokroić resztę, albo skończę z poucinanymi palcami.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Nie Mar 09, 2014 7:27 pm

- Dzwonić do nich. Wyjaśnię ci to za kilka dni, dobrze? - odpowiedział mu spokojnie. Nie chciał go w tej chwili bardziej denerwować. Wszystko powoli stopniował, nie chciał, żeby stało się na raz za dużo. Żeby nie było zbyt podejrzane.
- Wziąłem kilka dni, aż mi wszystko z twarzy zejdzie. - odpowiedział na jego pytanie i wzruszył ramionami. Wolał nie pokazywać się tak pacjentom. Nadal pracował w domu nad ich kartotekami, miał kontakt z personelem.
W razie potrzeby i tak by tam pojechał natychmiast. Nic poważnego jednak się na razie nie działo i bardzo się z tego cieszył.
Kiedy chłopak poszedł robić obiad, sam chciał siąść z gazetą, kiedy usłyszał głośne przekleństwa. Wyszedł do kochanka i spojrzał na jego dłoń. Odetchnął, widząc, że to nic bardzo poważnego.
- Ja skończę. Może siądź przed telewizorem, poodpoczywaj. - wyjął z szafki opatrunek, żeby mu owinąć świeżą ranę.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Nie Mar 09, 2014 9:00 pm

Wzruszył tylko ramionami, nie roztrząsając dalej tematu znajomych. Generalnie mógł do nich nie dzwonić, ale przydałoby się chociaż jednego poinformować. Coby nie siać paniki, że umarł, porwano go czy coś równie głupiego.
- Wolę posiedzieć z tobą. Jesteś pewien, że dasz radę wszystko przyszykować? – przetarł zmęczone oczy.
Alex sobie poradził i bez jego pomocy z przygotowaniem obiadu. Josh jednak nie bardzo miał apetyt, więc tylko skubnął odrobinę. Najchętniej by wrócił do łóżka, ale to by było marnotrastwo całego dnia. Wiedział też, że nie ma szans, żeby się skupić na pracy, więc resztę popołudnia i wieczora spędził na kanapie, w ramionach partnera. Wieczorem z niewiadomego powodu zaczął odczuwać niepokój. Nie potrafił usiedzieć w miejscu i co chwilę chodził, a to sprawdzając czy drzwi są zamknięte, a to czy nikt nie stoi pod domem. Nie chciał z każdą głupią pierdołą biegać do Alexa, więc nie mówił mu tego. Ale ile razy można iść po szklankę wody czy coś do przekąszenia? Alex w końcu musiał sam zauważyć, że coś się z Joshem dzieje.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Nie Mar 09, 2014 10:50 pm

Alex zrobił im spokojnie obiad i zaniósł obie porcje do salonu. Przypilnował, żeby kochanek przynajmniej pół porcji zjadł. Dbał o niego. Zawsze o niego dbał nawet, kiedy jednocześnie wyniszczał. To bardzo chora i toksyczna relacja, której pewnie nikt poza nim samym w pełni nie pojmie, ale... nie potrafił inaczej. Musiał mieć pewność, że chłopak zostanie z nim. I tylko jego. Absolutnie od niego zależny.
Nie podobało mu się za to, że kochanek co chwila ucieka z jego objęć. Po przekąskę, po picie, do łazienki. Wierci się, jak dziecko, aż za bardzo, żeby każdą wymówkę brać na poważnie.
Kiedy ten znowu się podniósł, tym razem zrobić kolejną herbatę, objął go tylko mocniej ramieniem i wciągnął na swoje kolana. Oparł go mocno o swoją pierś.
- Co się dzieje? Po co ciągle chodzisz, co?
Domyślał się, że przesadził z ostatnią dawką leków, albo te po prostu zaczynają dawać skutki uboczne. Nie był pewien. Teraz po prostu przytulił go do siebie mocniej. Chłopak wydawał mu się wystraszony, więc wolał mieć go pod kontrolą.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Nie Mar 09, 2014 11:01 pm

- Denerwuję się – w ramionach partnera czuł się lepiej, jednak wciąż strach nie mijał całkowicie. - Mam wrażenie, że dzieje się coś złego
Nawet w tej chwili rozglądał się nerwowo po pokoju, wyszukując nieistniejącego zagrożenia. Zacisnął jedną z dłoni na koszulce Alexa.
- Alex, mam wrażenie, że ktoś tu jest. To może być ten sam, co po prostu otworzył nam drzwi na oścież, jak na chwilę wyszedłem z domu.
Gdy na dworze zerwał się wiatr, szumiąc między gałęziami drzew, Josh niemal podskoczył. Przeczesał nerwowo włosy, nie mogąc się uspokoić. Oddech przyspieszył, mięśnie się napięły, a źrenice zwężyły. Całe ciało było gotowe do natychmiastowej ucieczki, jak u przestraszonego zwierzęcia. Na dodatek ciemne chmury na zewnątrz zwiastowały niechybnie zbliżająca się burzę. Ostatnio zdarzały się one częściej. W telewizji wspominali o tych anomaliach pogodowych, które powodowały zwiększoną ilość burz w mieście i okolicach. Wedle naukowców miało to ponoć jakiś związek ze zmianą pola magnetycznego ziemi, która ciągnęła się od lat. Polecano ludziom, by przyzwyczajali się do obecnej sytuacji, gdyż miała się zdarzać coraz częściej.
Gdy tylko na dworze błysnęło, Josh zerwał się spanikowany z kolan Alexa, nie potrafiąc zapanować nad falą przerażenia, która go owładnęła. Cofnął się kilka kroków, po czym skulił na podłodze, zaciskając oczy i zakrywając głowę.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Nie Mar 09, 2014 11:14 pm

Przyglądał się chłopakowi uważnie, kiedy ten mówił o swoich obawach. Całkowicie nieracjonalnych z punktu widzenia drugiej osoby, choć Alex doskonale wiedział, skąd one się biorą. Nie zdążył jednak nic powiedzieć, bo i chłopak zaczął panikować.
Podniósł się i klęknął obok niego. Objął go mocno ramionami i przytulił do swojej piersi tak, żeby nie mógł już widzieć okna.
- Nic ci nie grozi w tym domu. Tu jestem ja, a przy mnie jesteś bezpieczny. Wiesz o tym, prawda? - powiedział mu cicho do ucha. Podniósł się, obejmując go na tyle mocno, żeby sam też wstał i wrócił z nim na kanapę. Opatulił go dokładnie kocem.
- Wszystko będzie dobrze. - dodał. Zaraz sięgnął po swoją torbę, w której miał tabletki. Chłopak kolejną dawkę powinien dostać za jakieś trzy godziny, jednak... teraz trzeba było go uspokoić. Wsunął mu więc jedną w usta i przytulił do siebie mocno. Nie chciał, żeby męczył się podczas burzy nawet jeśli sam doprowadzał jego psychikę do znacznie gorszego stanu.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Pon Mar 17, 2014 10:57 am


Josh zaczal sie uspokajac dopiero, gdy tabletki zaczely dzialac. Stopniowo rozluznial spiete miesnie, a w koncu zasnal w ramionach Alexa. Przez ten caly czas tkwil w jego objeciach, cieszac sie z odrobimy bezpieczenstwa, jakie mu ofiarowuja.
Rano, gdy wstal, zaczal myslec troche przejrzysciej. Bolaly go wszystkie miesnie, jakby przez co najmniej pol wieczora ostro cwiczyl na silowni. Nie przepadal za silownia, jednak czasem tam chodzil, zeby zachowac forme. Nie potrafil wykluczyc wyjscia na silownie, ze wzgledu na to, ze po prostu nie pamietal ostatniego wieczora. Mial w glowie czarna dziure, ostatnim co pamietal, bylo lezenie w ramionach Alexa i wspolne ogladanie filmu. Westchnal ciezko, szykujac na sniadanie omlety dla siebie i swojego partnera. Gdy Josh wstawal, tamten jeszcze spal.
Ciekawe o ktorej sie polozyl, pomyslal, przekrecajac omleta na druga strone.
Caly wczorajszy dzien byl dziwny, podobnie jak poprzedni. Byl przepracowany i przestawal normalnie funkcjonowac, to sie zdarza. Josh zaczynal powaznie sie zastanawiac nad wzieciem urlopu dziekanskiego na jeden czy dwa semestry. Nie chcial tego robic w srodku semestru, ale lepsze to, niz oblac kilka przedmiotow. Tylko bedzie potrzebowal jakichs logicznych wyjasnien, dlaczego nagle w srodku semestru, majac nienajgorsze oceny, zamierza przerwac nauke na jakis czas. Najlepsze byloby chyba zwolnienie lekarskie, jednak musialby znalezc cos, co nie bedzie zahaczalo ani slowem o jego stan psychiczny. Nie chcial wyjsc na niepoczytalnego, bo pozniej nie dostanie nigdzie pracy.
Podzielil sie tymi spostrzezeniami z Alexem, gdy ten wstal i jedli razem sniadanie.
- I mysle, ze powinienem sprzedac mieszkanie. W sumie mi ono niepotrzebne, a tak to stoi i sie marnuje. Tylko najpierw musze znalezc jakiegos kupca na nie. Chcialbym to wszystko zalatwic jak najszybciej sie da.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Sob Kwi 05, 2014 5:16 pm

Alex wstał niedługo po kochanku i przez chwilę stał w progu kuchni, przyglądając się, jak ten robi dla nich śniadanie. Podobał mu się ten widok. Chciałby widzieć go w swoim domu zawsze, jak tylko sam w nim będzie. I nie bać się o niego i jakiekolwiek jego znajomości.
- To dobry pomysł. Może jak odpoczniesz, poczujesz się lepiej. Ja jutro wracam do pracy, ale postaram się być trochę więcej w domu. - odpowiedział na propozycję urlopu dziekańskiego. Będzie miał go pod ręką, z czasem przekona go do nie wracania na studia. Ale to pomału.
- Mieszkaniem ja się mogę zająć, to nie powinien być duży problem. A faktycznie nie jest ci już do niczego potrzebne. - dodał, uśmiechając się ciepło. Bardzo podobał mu się taki obrót spraw. Nieznosił myśli o tym mieszkaniu i o tym, że chłopak mógłby tam odejść od niego tak po prostu. To miejsce powinno mu wystarczyć. Jest tu bezpieczny. Powinien czuć się tutaj najlepiej.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Wto Kwi 08, 2014 9:16 am

- Skoro jutro wracasz do pracy, to dzisiejszy dzien powinnismy jakos dobrze zorganizowac - zauwazyl Josh z wesolym blyskiem czajacym sie w oczach. Z tej calej nerwowki dawno sie nie kochali i podejrzewal, ze cialo jego partnera domaga sie uwagi i to byc moze nawet bardziej niz to Josha, gdyz Josh mial do tej pory znacznie wiecej problemow na glowie, by myslec o czyms tak "trywialnym" jak seks.
- Jutro zaczne kompletowac te wszystkie papierki potrzebne do zlozenia wniosku o urlop. Wcale nie mam ochoty isc z tym do dziekanatu. Babki tam pracujace sa bardzo mile, ale wcale nie mam ochoty wysluchiwac tony ich pytan na temat mojego stanu zdrowia i dlaczego biore urlop, a w dodatku w srodku semestru. No i bede musial poinformowac znajomych, ale do tego bedzie mi potrzebny moj telefon, ktory zabrales. Albo w sumie bede mogl przejsc sie na zajecia.
Nie mial jednak zamiaru robic tego dzisiaj. Ten dzien chcial spedzic z Alexem i nie przejmowac sie niczym. Nie mowil mu z tego powodu o braku jakichkolwiek wspomnien z wczorajszego wieczora. Nie chcial go niepotrzebnie martwic.
Popoludniem, gdy ogladali jakis wyjatkowo nudny film w telewizji, lezac na kanapie, Josh wdrapal sie na mezczyzne, siadajac na nim okrakiem. - Nie mialbys moze ochoty na maly prysznic? Na pewno bedzie ciekawszy niz ten film - zauwazyl, wsuwajac dlonie pod koszulke partnera. Na ustach chlopaka czail sie dosc sugestywny usmiech, wiec z gory bylo wiadomo, do czego ten prysznic bedzie prowadzil.
W lazience nie zdolal nawet sciagnac do konca koszulki, gdy Alex przyparl go do sciany calujac namietnie i trzymajac uwiezione w materiale rece przyszpilone do sciany. Chlopak jeknal, pozwalajac sie zdomunowac i czujac przy tym narastajace podniecenie. Lubil, gdy mezczyzna byl tak wladczy i zaborczy, a jedyne co mu sie nie podobalo to fakt, iz Alex wtedy czesto zapominal o poprawnym nawilzeniu i przygotowaniu chlopaka na wtargnuecie w niego.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Wto Kwi 08, 2014 5:52 pm

Nie zadawał mu zbyt wielu pytań uznając, że kiedy będzie źle, chłopak sam mu powie. Z resztą nie ma prawa być najlepiej przy lekach, jakie bierze - to jednak niewielka cena. W zamian Alex będzie miał go przy sobie, będzie się nim opiekował i zrekompensuje mu wszystko, przez co będzie musiał przejść.
Póki co numery w jego telefonie były pozmieniane tak, by kiedy zadzwoni do przyjaciół, odebrały absolutnie obce osoby. I te numery zamierzał zmieniać raz na jakiś czas - by raz na jakiś czas mógł skontaktować się faktycznie z nimi - przy okazji pilnując jego telefonu.
Dodatkowo same leki powinny dać swoje tym bardziej, że czasem pozwoli mu o nich zapomnieć, co powinno wywołać dość niepożądane dla Josha skutki.
Wracając jednak do tego, co tu i teraz, przypadł chłopaka mocno do ściany, nie miał najmniejszej ochoty zbyt długo go przygotowywać. Naczekał się na jego ciało, nie chcąc go zbytnio dręczyć, kiedy chłopak był wyczerpany, lub przerażony na zmianę.
Zsunął z niego spodnie od razu z bielizną, sam już kompletnie nagi i otarł się o niego mocno. Pochylił się nad nim i złożył delikatny pocałunek na jego karku, by zaraz wejść w niego mocnym ruchem. Josh będzie miał drobny problem przez jakiś czas... ale w tej chwili Alexa nie bardzo obchodzi co będzie potem.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Pią Maj 02, 2014 11:22 am

Josh krzyknął z bólu, czując nagłe wtargnięcie w jego nieprzygotowane ciało.
- Alex! - spiął się cały. Bolało i tym razem to zdecydowanie nie było miłe. Nie miał ochoty na delikatny i czuły seks, ale taki brutalizm także nie był mu na rękę. Chłopak chciał być w stanie normalnie funkcjonować, a na to się nie zapowiadało. Wziął głęboki oddech, starając się rozluźnić. - Mógłbyś czasem pamiętać o czymś do nawilżenia. Daleko, do cholery, nie miałeś! - rozluźnił się trochę, gdy poczuł pocałunki na swoich ramionach i szyi.
Seks był szybki i brutalny i po nim Josh zażądał kompleksowego zajęcia się nim - zaczynając od mycia poprzez zaniesienie do łóżeczka i przyniesienie środków przeciwbólowych, a na przytulaniu kończąc.
- Alex, załatwiłbyś mi jakieś ładne zwolnienie lekarskie, żebym miał podstawy do wzięcia urlopu na uczelni? - spytał leniwie, gdy już leżeli przytuleni. - Chciałbym to załatwić jak najszybciej. I trzeba ogarnąć coś z tym mieszkaniem.

Do wieczora wylegiwali się w łóżku, aż studenta zaczęły zżerać nerwy. Chciał odstawić już te leki, skoro siedział w domu i nie był już narażony na tyle stresów, jednak stwierdził, że to chyba jeszcze za wcześnie. W dalszym ciągu miał zszargane nerwy i najwidoczniej potrzebował dłuższej kuracji niż te kilka dni, które były do tej pory.
- Alex, leki... - przypomniał mu. Nerwowo stukał palcami w jego ramie, wtulając się w niego.
Tłumaczył to sobie tym, że jest noc, a w nocy lubią się dziać dziwne rzeczy. Wszystko co złe na dobrą sprawę dzieje się nocami - napady, morderstwa, po prostu wszystko. Nie ma lepszego wytłumaczenia, dlaczego Josh teraz leży tak spięty, prawda?
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Pią Maj 02, 2014 1:36 pm

Alex spełnił wszystkie wymogi i na koniec ułożył się z nim w łóżku. Ucałował jego szyję i po prostu przytulił do siebie. Lubił takie chwile. Spokojne, kiedy nic tak na prawdę nie musiał i miał go tylko dla siebie. Irytujące go mieszkanie ma zostać sprzedane, chłopak na razie robi przerwę na uczelni, zostaje tutaj, tylko jego.
- Już, skarbie. - podniósł się i sięgną do swojej torby. - Jak będę szedł do pracy, zostawię ci i rozpiszę, jak brać. - dodał, przyglądając mu się uważnie. - Możesz opisać, jak się czujesz? Wolałbym wiedzieć, czy działają jak powinny, czy może je zmienić na inne.
Dodał jeszcze. Planował przynieść mu coś mocniejszego, ale wolał robić to powoli. Chłopak dopiero zaczął przyjmować leki, a Alex... cóż, nie chciał mu zrobić prawdziwej krzywdy. Podał mu pigułki i butelkę wody, ale nie kładł się z powrotem, tylko czekał na odpowiedź. Zwolnienie lekarskie musi mu jeszcze załatwić, ale to jak zobaczy się ze znajomymi, choć... rozważał wręczenie chłopakowi świstka z własną pieczątką - domyślał się jednak, że Josh może się buntować przed takim rozwiązaniem. Nie chcieć, żeby na studiach uznano go za niezrównoważonego.
- I czy czujesz się na siłach zostać sam w domu. - dodał. To nieuniknione, za niedługo będzie musiał iść do pracy z której na pewno nie zrezygnuje. Będzie spędzał tam kilka dni tygodniowo, czasem zostanie do późna.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Pią Maj 02, 2014 2:40 pm

Szybko wziął leki i połknął je, popijając pełną szklanką wody. Nie bardzo chciał zostawać sam w domu, ale w ten sposób może w końcu dokończy obrabianie tych przeklętych zdjęć, do czego do tej pory nie miał głowy.
- Po lekach? Trochę senny. Ale w sumie na noc to w sam raz, przynajmniej się nie budzę w nocy. Gorzej, jakbym miał je brać w dzień, wtedy nie sądzę, żebym cokolwiek był w stanie zrobić. Ale generalnie, to jest okej, nie widzę jakichś wielkich skutków ubocznych poza tym byciem zaspanym. Ale chyba przydałoby się znaleźć jakieś, które nie będą mnie tak przymulały. Powinienem wrócić do pracy.
Uśmiechnął się lekko, przeczesując leniwie włosy partnera. Ziewnął po chwili, czując, że zbliża się jego pora spania, podyktowana mu przez połknięty farmaceutyk.
- Myślę, że nic mi nie będzie, jak zostanę sam w domu. Tak samo jak nic mi się nie stanie, jak wkrótce wrócę do pracy. Dzieci mnie w końcu nie zjedzą, pary młode też nie, bo niedajboże ubrudzą swe cudowne stroje. - powiedział sennie. - Ale to pojutrze. Jutro jeszcze robię sobie wolne. Skarbie, dałbyś radę mi załatwić zwolnienie do jutrzejszego dnia? Jak dla mnie, to może być nawet z nerwów czy depresji, w końcu fotoraf to tak bardzo nerwowe zajęcie... - wymruczał, wtulając się w mężczyznę. Niedługo później zasnął i spał kamiennym snem do samego rana.
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Shon Marks Pią Maj 02, 2014 3:14 pm

Alex nie był jeszcze senny, poczytał książkę i zerkał na kochanka. Był zdziwiony, że nie przeszkadzają mu powody psychiatryczne, ale to wygodniej dla niego. Od ręki może mu wypisać takie zwolnienie. Kolejnego dnia przyniósł mu śniadanie do łóżka i zbudził delikatnym pocałunkiem.
- Dzień dobry. - mruknął mu do ucha. Cóż, obiecał mu przyjemną rekonwalescencję po wczorajszym numerku, więc obietnicy dotrzyma. Wieczorem będzie się zbierał do pracy, dzisiaj więc zajmie się nim jak tylko może. Zamierzał z resztą "zapomnieć" dać mu leków na noc. Zdawało mu się, że te zaczynały już dość dobrze działać i brak może się na nim odbić. Nie chciał, żeby chłopak wracał do pracy. Jakiejkolwiek. Chciał, żeby zawsze był w domu i czekał na niego.
- Skoczę dzisiaj po świstki na zwolnienia. Wieczorem idę do pracy, wrócę do ciebie z rana i chcę usłyszeć, że wszystko z tobą dobrze, jasne? - posłał mu czuły uśmiech.
Shon Marks
Shon Marks

Wiek : 30
Skąd : Bytom/Kraków

https://yaoisekai.forumpolish.com/t88-shon-marks#1244

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Moriyama Natsuki Sob Lis 29, 2014 8:37 am

Chłopak zamruczał zadowolony, gdy zbudzono go w tak delikatny sposób, na dodatek ze śniadaniem do łóżka. Należało mu się, dalej cierpiał przy każdym ruchu.
Kanapki zjadł leżąc na brzuchu i mając totalnie gdzieś czy takie postępowanie jest zdrowe czy też nie. Ważne, że mógł zjeść nie płacząc z bólu. Od razu wziął też kolejną porcję tabletek przeciwbólowych, żeby jakkolwiek funkcjonować tego dnia.
- Mhm. To jak tylko je przyniesiesz, to skoczę na uczelnie to zostawić razem z podaniem o dziekankę. Będzie z głowy.
A oprócz tego to w końcu zobaczy się ze znajomymi. Zaczynało go dziwić, że żaden się w tym czasie do niego nie odezwał. Choć istniała także szansa, że się odzywali, ale Alex mu nic nie mówił, w końcu to on miał telefon należący do chłopaka. Cóż, postanowił zaufać partnerowi w tej sprawie i nie drążyć tematu. Na pewno poinformował jego znajomych, że nic mu nie jest, inaczej dawno by tu wpadli, w końcu wiedzieli, gdzie mieszka - co niespecjalnie podobało się Alexowi.
- To o której pójdziesz po świstki ze zwolnieniami? Dziekanat jest otwarty do trzynastej tylko - spytał, tym samym ponaglając go nieco.

//jejeje, odpis po pol roku xD bylam przekonana, ze to twoja kolej xD"//
Moriyama Natsuki
Moriyama Natsuki

Wiek : 27
Skąd : Akademik
Zawód : Uczeń 2B // Kuchareczka Shikiego
Wygląd : ok 178 cm wzrostu
Stan : Psychiczny? Zły

https://yaoisekai.forumpolish.com/t57-moriyama-natsuki

Powrót do góry Go down

Psychotic Love.  - Page 4 Empty Re: Psychotic Love.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach