Akira Takimoto

Go down

Akira Takimoto

Pisanie by Akira on Sro Kwi 02, 2014 8:36 pm

Imię: Akira
Nazwisko: Takimoto
Wiek: 16
Rodzina: Jest jedynakiem. Mieszka z matką w domku jednorodzinnym. Miał kochających rodziców i , pomimo kalectwa, szczęśliwe dzieciństwo. Jego ojciec zmarł miesiąc po piętnastych urodzinach Akiry. W tej chwili poza matką, która niestety nie ma dla niego wiele czasu, nie ma nikogo bliskiego.

Wygląd: Jest dość niski. Ma 1,68 wzrostu, proste, brązowe włosy o nieco rudawym połysku i duże, błyszczące  oczy. Jego oczy są najbardziej niezwykłą cechą wyglądu. Z jednej strony są niewidome i wpatrują się tylko bez wyrazu w przestrzeń, z drugiej strony Akira nawet nie widząc rozmówcy potrafi spojrzeć na niego w taki sposób, że ten czuje, jakby chłopiec mógł przejrzeć jego duszę na wylot. Akira jest drobnej budowy ciała, nie uprawia żadnego sportu, z lekcji wuefu jest z oczywistych względów zwolniony. Nosi przeważnie grzeczne ubrania dobierane przez matkę, zwykle w czekoladowobrązowych kolorach, które rzekomo mają podkreślać kolor jego oczu i chłopięcą urodę.

Charakter: Bardzo nieśmiały, zamknięty w sobie i bez poczucia własnej wartości. Nie radzi sobie z przedmiotami ścisłymi, zwłaszcza  fizyką i matematyką. Jest świetny z historii. Ma doskonały słuch, przez co świetnie gra na fortepianie. Jest nieufny wobec ludzi, nie lubi gdy ktoś go dotyka. Akira to naprawdę ciekawy świata chłopiec, który niestety często boi się świat poznawać i pytać o niego. Jest dość samodzielny i zaradny, ale trudno mu nawiązywać kontakty z innymi. Ciągle wydaje mu się, że tylko sprawia innym problemy
Wady: Jest niewidomy. Nieśmiałość, brak wiary w siebie, kompleksy
Zalety: bardzo wyostrzone zmysły i intuicja. Potrafi bez problemu wyczuć jeśli ktoś kłamie, dobra pamięć

Historia: Akira jest jedynym dzieckiem państwa Takimoto. Od urodzenia jest niewidomy, ale rodzice robili wszystko by mógł możliwie normalnie funkcjonować. Do momentu gdy żył ojciec Akiry chłopiec był indywidualnie nauczany w domu. Po śmierci ojca matka podjęła się dodatkowej pracy, by być w stanie utrzymać dom i syna. Z tego powodu nie miała już dla niego czasu. Kobieta ciężko pracuje by związać koniec z końcem, niestety problemy finansowe spowodowały, że Akira musiał zrezygnować z prywatnego nauczania i zapisać się do publicznej szkoły. Szkołę wyposażono w maszyny do pisania Braille’em, ku niezadowoleniu Akiry, w klasie wyznaczono dyżury na odprowadzanie go do domu i chłopiec stanął przed najpoważniejszym w jego dotychczasowym życiu wyzwaniem – nauką w publicznym liceum.

Zainteresowania/hobby: muzyka klasyczna, historia

Klasa: 1C

Miejsce zamieszkania: domki jednorodzinne

Typ: uke
avatar
Akira

Wiek : 20
Zawód : Uczeń 1C
Wygląd : Słodka buźka, brązowe włosy o nieco rudawym połysku, drobna postura. Chłopczyk w "grzecznych" ubrankach dobieranych przez mamusię.
Stan : Wolny, nieświadomy i cudownie niewinny chłopiec wychowywany "pod kloszem". Nieświadomy swojej orientacji seksualnej. Bardzo samotny i zagubiony w wielkim świecie, który dopiero zaczyna poznawać.

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t118-akira-takimoto

Powrót do góry Go down

Re: Akira Takimoto

Pisanie by seimei on Sro Kwi 02, 2014 10:10 pm

ZAAKCEPTOWANO.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach