Endo Ryu

Go down

Endo Ryu

Pisanie by Endo Ryu on Sob Sty 18, 2014 7:18 pm

Imię: Ryu
Nazwisko: Endo
Wiek: 17
Rodzina: Państwo Endo mając do wyboru syna lub honor, wybrali honor. Rodzice chłopaka są ludźmi wpływowymi, znanymi w jego rodzinnym mieście i szanowanymi. Kiedy dowiedzieli się o orientacji seksualnej syna postanowili wysłać go do szkoły z akademikiem gdzieś daleko, by uniknąć skandalu. Przysyłają mu tylko niewielką (jak na ich możliwości) kwotę na opłacenie akademika i wyżywienie. Chłopak ma młodszą siostrę z którą widuje się w święta. Tylko z nią zachował dobre relacje

Wygląd: Czarne oczy, czarne niezłożone włosy, okulary w prostokątnych oprawkach. Ubrany w szkolny mundurek lub czarne koszule. Zwykle dość ponury, poważny, o twarzy nie wyrażającej żadnych uczuć.

Charakter: Bardzo mocno zamknięty w sobie, chłodny i nieczuły na innych. Czasami bywa wredny, ale zazwyczaj zupełnie ignoruje ludzi wokół. Jest oschły i nieprzyjemny. Można odnieść wrażenie, że patrzy na innych z góry. Endo jest naprawdę inteligentny. Jest doskonały z matematyki, fizyki i informatyki. Sporo czasu spędza w klasie informatycznej korzystając ze szkolnych komputerów. Programuje gry komputerowe, które przynosi do szkoły by sprawdzać ich działanie na innym sprzęcie. Czasami chodzi z pendrivem i włącza kolejno grę na wszystkich komputerach w klasie i bibliotece, czego większość uczniów zwykle nie rozumie. Skupia się na nauce oraz na swoich programach. Swoją inteligencję wykorzystuje w celach zarobkowych udzielając korepetycji słabszym uczniom. Jest surowym, ale dość spokojnym i cierpliwym nauczycielem. Dla swoich uczniów jest raczej miły, więc jeśli chcesz by Endo był wobec Ciebie uprzejmy, jest tylko jedno wyjście – zapłać mu za to.
Wady: Obojętność na wszystkich i wszystko, wredność
Zalety: Inteligencja i samodzielność, nieźle gotuje

Historia:
Endo nie należy do ciekawych osób. Pochodzi z dobrej rodziny, która dla niego specjalnie dobra nie była. Rodzice zajęci pracą nie mieli dla niego zwyczajnie czasu, zwłaszcza gdy urodziła im się córka, która była później ich oczkiem w głowie. Endo nie miał nigdy tak naprawdę nikogo bliskiego i nikogo takiego nie potrzebował. Dopiero w okresie dojrzewania gdy zaczął odczuwać inne, fizyczne potrzeby, uświadomił sobie że jest homoseksualistą. Miał kilku chłopaków, ale nie przywiązywał się do nich. Zwykle ich związki trwały do pierwszego pójścia do łóżka. Kiedy został nakryty z jednym z kochanków przez ojca, rodzice wysłali go do szkoły w innym mieście niemal zrywając z nim kontakt. Przyzwyczajony do luksusów chłopak mieszkał przez rok w akademiku, ale strasznie się tam męczył. Zaczął udzielać korepetycji starszym uczniom i dzięki temu przeniósł się do niewielkiego mieszkania w kamienicy. Jest na drugim roku.
Zainteresowania/hobby:
Fizyka, matematyka, informatyka. W wolnym czasie tworzy gry komputerowe.
Klasa:2B

Miejsce zamieszkania: Kamienica

Typ: seme
avatar
Endo Ryu

Wiek : 22
Zawód : Uczeń 2B // Samiec Alfa
Wygląd : Typowo japońskie rysy twarzy, wysoki, przystojny brunet
Stan : Wiecznie wściekły. Chyba, że akurat się uczy albo jest w towarzystwie swojego tajemniczego kochanka.

Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com/t55-endo-ryu

Powrót do góry Go down

Re: Endo Ryu

Pisanie by seimei on Sro Sty 22, 2014 2:31 pm

ZAAKCEPTOWANE.
avatar
seimei
Admin


Zobacz profil autora http://yaoisekai.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach