~Welcome to our Yaoi Sekai~
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Łąka w dolince

+2
Moriyama Natsuki
seimei
6 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Sro Maj 28, 2014 8:37 pm

Spojrzał na niego zaskoczony jednocześnie uśmiechając się łobuzersko. Nico zatrzepotał niecierpliwie skrzydłami. Czekał na znak od Franka by móc wzlecieć w powietrze i rozprostować skrzydła
- Ja skryty? No co ty - zaśmiał sie cicho i stanął na środku polany. Uśmiechnął się na ten widok i podniósł wyżej ramię co było jednoznaczne z pozwoleniem do startu. Nico wyprostował skrzydła i uniusł się z pełną gracją w powietrze.
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 7:09 pm

-Tak i to bardzo-wyjaśnił puszczając psa. -Naprawdę nie masz czasem problemow rodzinych, że taki jestś?-spytal się siadając na ziemi.
Popatrzył w niebo i zaraz na okularnika. Uśmiechnął się i poklepał trawe kolo siebie. Chciał aby usiadł z nim.
-No prze ciwnieństwie do mnie jesteś skryty. Ja mowie to co myślę. Przez to i przez poprzedniego partnera sporo przeklinam.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 7:21 pm

- Nie powiem że nie mam problemów rodzinnych. Ja po prostu nie mówię niczego o co ktoś nie pyta - mruknął siadając obok niego, a raczej kładąc się na trawie. Nie rozumiał zbytniej otwartości, była bezsensowna
- Partnera? - spytał zdziwiony. Czyli jednak był kimś takim jak jego brat
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 7:29 pm

-Tak liceum i studia miałem chłopaka, ale nie ułożyło się nam. Kilka dni temu zerwałem z innym chłopakiem. Teraz robie sobie przerwe od zwiazków-wyjaśnił mu spokonie. Sam się walną wdychając powietrze.
-Czyli jesteś skryty.-zachichotał cicho na to. Taka prawda Farnek był skryty i niech nie zaprzecza. Bo nic to nie da.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 7:34 pm

- Każdy kto nie umie zadać odpowiednich pytań tak uważa - westchnął cicho wsłuchując się w to co mówi. Czyli jednak jest gejem. Frankiemu nie przeszkadzało to, jego... Interesowały obie płci. Chodź ostatnio jakoś nie spotykał się z nikim. Uważał to za bezsensowne.
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 7:40 pm

-Jestem od wf. Więc u mnie stereoptym sportowca się sprawdza. Akutar nim kiedyś byłem. Grałem w kosza-wyjaśnił.
Dla niego on jest skryty i już, nic tego nie zmieni. Chyba, że sam Frank. Ciekawe czy kiedyś będą ze sobą bliżej. Jeśli takie związki go intersują. Ktoś kto nie jest sportowcem to miła od mnia. Jeszcze z tajemnicą.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 7:50 pm

Frank zaśmiał sie cicho i patrzył na zabawę między swoimi zwierzakami. Zatracił się całkowicie we wspomnieniach. Wracał do czasów studiów. Łatwo nie było, zwłaszcza z jego ilorazem inteligencji
- Wiesz... A z resztą nie ważne - przeciągnął się leniwie dalej wpatrując w zwierzaki
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 7:56 pm

Sam patrzył w niebo z uśmiechem. Już miał dla swojej drużyny ułożony trening.
-O co chodzi? No mów mody nie lubie jak ktoś zaczyna bez kończnia-mruknął smutny, udawał smutek. Chciał wiedzieć o co chodzi. I to bardzo. Frank się otwierał to dobrze.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 8:02 pm

- No nie ważne - mruknął zaskoczony tym ze chciał coś powiedzieć bez powodu. Nie podobało mu się to, wręcz go przerażało. Jak to się stało że mężczyzna którego ledwo poznał godzinę temu zmienił go tak szybko? Nigdy się nie odzywał sam z siebie, był ten najspokojniejszy w rodzinie, na spółkę z Renem. Do tego chciał palnąć tak głupiego. Przecież on by go wyśmiał. Podkulił nogi i obiął je rękoma.
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 8:13 pm

-Gadaj-prosił go spokojnie. Usiadł przed nim i patrzył mu głęboko w oczy za okularami. Ma powiedzieć i już. Po co budził ciekawość? Skoro nic nie chce teraz powoedzieć. Idiota jakich malo. Z Hikaru do współki.
-Gaj albo cię pocałuje-powoedzial mu. Głupi szantarz ale zwsze coś.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 8:17 pm

- Eeeeeee? - spytał zdziwiony cofając lekko z niewielkim rumieńcem na bladej twarzy. Zaraz wstał nie chcąc kusić losu. Poszedł powoli w stronę swoich zwierzaków. Zagwizdał cicho i zaraz na jego ramieniu siedział Nico a przy nodze był Kida. Uśmiechnął się na to
- To co? Wracamy maluchy? - spytał cicho. Kochał te zwierzaki, tylko przy nich był sobą. Jeśłi ktoś by z nim mieszkał szybko by go poznał.
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 8:25 pm

Było widać ten rumienic. Zachichotał spokojnie. Zwierzaki się wylatały i mogły wracać.
-Proszę powiedz mi o ci chodzi-powiedział stając nad nim zaraz chciał go pocałować, ale coś go powstrsymało. Pewnie to że nie chiał go do siebie zrazić. To jedno jest pewne, zbyt go polubił. Z uczniem był po kilku godzinach znajomości,
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 8:31 pm

- No mówię że nie ważne. Gdzie masz smycz? - spytał się rozglądając za sznurkiem. Był tak rozkojarzony przez to co powiedział Hikaru że zapomniał że ma ją przewieszoną przez szyję. Teraz z chęcią zaszyłby się w swoim mieszkaniu. Nie należał do tych śmiałych, chodź lubił ciekawe towarzystwo i gdyby nie to że ktoś mu się podoba, to za pewne gadałby z nim na spokojnie i przemieniłby to w żart. Ale że on... no musiał to przyznać, podobał mu się, nie potrafił żartować. Wziął głębszy wdech i wyprostował się. Podrapał się po tatuażu i zerknął na mężczyznę - Gdzie ona jest?
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Hikaru Okita Nie Cze 01, 2014 8:36 pm

-Tu wisiała na mojej szyj-powkedzial dajac mu ją. Patrzył na niego ciakwie. Chciał wjedzieć o co chodzi i to bardzo. Niko już siedzkała na ramieniu pana.
-Franki co jest prszę Cie powiedz mi-powoedział cicho. Zrobiło mu się głupio przez ten sznataż. Jest tylko jedym.z wielu który ma więcej mieśni niż mózgu.
Hikaru Okita
Hikaru Okita

Wiek : 35
Skąd : Tokio
Zawód : nauczyciel wf
Wygląd : brązowe oczka i włosy, umięśniony zazwyczaj nosi ubranie sportwe, ale i normalne (to rzadziej)
Stan : wolny

https://yaoisekai.forumpolish.com/t103-hikaru-okita#1873

Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Franki Nie Cze 01, 2014 8:46 pm

Odebrał smycz i zaraz przypiął na nią Kidę. Nie czekając na Hikaru i nie odpowiadając na jego pytanie poszedł w kierunku domu. Czuł się głupio. Niepotrzebnie zaczynał temat, a chciał tylko powiedzieć że go lubi. Tylko że to było najgłupsze co mógł zrobić. Chociaż... Każdy jego związek zaczynał się po miesiącach znajomości, tylko że trwały niewiele dłużej. Może dla odmiany coś takiego dobrze by mu zrobiło? Zaraz odtrącił od siebie tę myśl i szedł w stronę kamienicy

[z/t z Hikaru]
Franki
Franki

Wiek : 33
Skąd : New Jarsey
Zawód : Nauczyciel informatyki
Wygląd : Czarne oczy i okulary, czarne włosy. Tatuaż na karku kod kreskowy.
Stan : wolny


Powrót do góry Go down

Łąka w dolince - Page 2 Empty Re: Łąka w dolince

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach